Książeczki dla maluchów

Kontrastowe książeczki dla niemowląt

Dzieci od pierwszych chwil życia powinny być odpowiednio stymulowane, aby ich rozwój był harmonijny i zrównoważony. Gwarantuje to wybór zaprojektowanych z myślą o nich zabawek, jakimi są książeczki edukacyjne.
Książeczki edukacyjne dla niemowląt i dzieci łączą w sobie cechy zabawek i lektur. Są niezwykle miłe, przyjemne w dotyku i wykonane z całkowicie bezpiecznych tkanin. Wyróżnia je kolorystyka, która zachwyci wszystkich najmłodszych. Ponadto na każdej ze stron znajdują się inspirujące malucha niespodzianki. Są to szeleszczące kartki, lusterka, wielobarwne metki czy materiały o nietypowej fakturze.

Miękkie książeczki dla dzieci zostały stworzone, aby pobudzać ich zmysły i rozwijać sprawność motoryczną dłoni, dlatego mogą zostać wykorzystane podczas edukacji sensorycznej czy zajęć w przedszkolach lub żłobkach. Oprócz tego mnóstwo w nich kolorowych aplikacji, pogodnych ilustracji i grafiki, co sprawia, że są idealne do tego, by zachęcać dziecko do opowiadania oraz tworzenia historii. Wpływa to na kreatywność najmłodszych, ale i na rozwój umiejętności mowy.
Książka kontrastowa dla malucha to doskonały wybór nawet dla kilkumiesięcznych niemowląt. Jak wiadomo, dzieci na tym etapie życia są zainteresowane głównie wyrazistymi barwami. Dlatego w książeczkach kontrastowych znajdują się proste, geometryczne wzory utrzymane w przykuwającej wzrok kolorystyce.
Książeczki dla niemowląt i dzieci towarzyszyć najmłodszym zarówno w domu, w żłobku, jak i w przedszkolu. Dzięki nim maluch bawiąc się, doskonali swoje umiejętności motoryczne i rozwija zmysły.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę