Przyrządy do masażu i treningu dłoni

Przyrządy i akcesoria do masażu, treningu i rehabilitacji dłoni dziecka

Masaż i trening dłoni dziecka jest niezwykle istotny, ponieważ ma ścisły związek z rozwojem mowy malucha. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym znalazły się dostępne w wielu interesujących odsłonach przyrządy do masażu i treningu dłoni. Zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej oferty w celu wybrania opcji najlepiej dostosowanych do własnych potrzeb.

 

W sprzedaży posiadamy zestawy piłek o zróżnicowanej strukturze oraz powierzchni. Kolorowe piłeczki świetnie sprawdzają się podczas ćwiczeń zmysłu dotyku, masażu rąk i tym podobnych. Artykuły zostały wykonane z bezpiecznego materiału, a woreczek do ich przechowywania zamykany jest na rzep. Inną propozycją są żelowe grzebienie lub rozgwiazdy przeznaczone do ćwiczenia zręczności oraz funkcji motorycznych i terapii dłoni. Zdecydowanie poprawiają funkcję chwytną i zawsze powracają do swojego pierwotnego kształtu. Dodatkowo wykazują właściwości antystresowe.

 

Ponadto nasza bogata oferta obejmuje inne przyrządy do rehabilitacji i ćwiczeń dłoni, które dostępne są w korzystnych cenach. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość proponowanych produktów, które zostały wykonane w oparciu o potrzeby osób, u których wymagany jest prawidłowy trening dłoni - zarówno dzieci w różnym wieku, jak i osób starszych.

 

Ponadto dysponujemy uchwytami do ćwiczenia mięśni pleców, przedramienia i dłoni, puszystymi piłeczkami czy podwójnymi piłkami wypełnionymi małymi, kolorowymi kuleczkami. Zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług.