Wyposażenie łazienki w przedszkolu

Wyposażenie łazienki - toalet w przedszkolu

Łazienka w przedszkolu jest pomieszczeniem, które powinno zapewnić dzieciom poczucie prywatności i umożliwić wygodne wykonywanie czynności higienicznych. Ważne wiec by wyposażenie łazienki przedszkolnej było przemyślane i podyktowane potrzebami małych użytkowników. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów stworzonych, by zapewnić dzieciom przyjazną przestrzeń w przedszkolnej łazience.

Nasza oferta zawiera najlepsze rozwiązania dla łazienki w przedszkolu, takie jak praktyczne stoliczki na kubeczki do mycia zębów, które dzięki otworom w nich umieszczonym zapobiegają przewracaniu się i rozlewaniu wody. Wyposażone są one w kółka, które umożliwiają łatwe przemieszczanie stolika po terenie przedszkola. Dostępne są także wszelkiego rodzaju półki oraz stojaki na kubeczki, co pozwala ujednolicić wystrój łazienki. Aby zestaw był kompletny, oferujemy także kolorowe i przyjazne dla przedszkolaków przybory toaletowe, takie jak kubki do mycia zębów lub ręczniki, których cena jest bardzo atrakcyjna.

Na nasz asortyment składa się także kompletne wyposażenie toalet w przedszkolu, dopasowane do potrzeb maluchów. Produkty takie jak dozowniki mydła, podajniki ręczników czy też papieru toaletowego są tak zaprojektowane, by były łatwe w obsłudze, bezpieczne, a jednocześnie estetyczne. Pozbawione są one ostrych krawędzi, małych części, a materiały, z jakich zostały wykonane, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, jednak na tyle miękkie by dziecko w przypadku uderzenia się o nie, nie wyrządziło sobie krzywdy.

Oferujemy podnóżki, taborety oraz nakładki na sedesy i nocniki przeznaczone dla dzieci w młodszych grupach, kolorowe ekrany oddzielające poszczególne stanowiska w toalecie oraz dodatkowe wyposażenie takie jak kosze na śmieci w kilku różnych wzorach. Wszystkie dostępne produkty spełniają krajowe oraz europejskie normy bezpieczeństwa i pochodzą od zaufanych producentów tego rodzaju sprzętu. Dominuje wesołe wzornictwo pełne kolorów idealnie pasujące do przedszkolnych sal, sprawiające, że dzieci poczują się jak w domu.