Bezpieczna nawierzchnia / mata syntetyczna SBR na plac zabaw

Dzieci od zawsze lubią się bawić na placu zabaw. Masz jednak pewne obawy, kiedy widzisz jak twój malec wchodzi na wyższą atrakcję? Nic dziwnego - upadek nawet z niezbyt dużej wysokości może skończyć się uszkodzeniem kolana, łokcia lub innymi kontuzjami. Co zrobić, żeby dzieci mogły się bawić całkowicie beztrosko? Najlepiej, jeśli zadbasz o nieszkodliwość ewentualnego wypadku. Taki efekt osiągniesz tylko jeśli nawierzchnia na plac zabaw będzie wystarczająco miękka oraz amortyzująca siłę upadku.

Nowoczesne technologie pozwoliły stworzyć materiał, dzięki któremu powstała bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw. Zastosowana na całej powierzchni, całkowicie zabezpiecza dzieci podczas zabawy. Nawet jeśli któreś upadnie, to uniknie wielu bolesnych konsekwencji. Materiał użyty do produkcji nawierzchni to syntetyczna SBR. Jest to gumowy granulat, którego część jest pozyskiwana w procesie recyklingu opon. Z tego powodu takie rozwiązanie jest całkowicie ekologiczne. Z drugiej strony cechuje się niezwykłą wytrzymałością na ścieranie oraz jest w pełni odporna na warunki atmosferyczne. Tego typu mata pod plac zabaw jest najlepszym rozwiązaniem dla dzieci i rodziców. Dzieciom przyjemnie jest bawić się w takim środowisku, z kolei rodzice mogą się całkowicie odprężyć.

Nawierzchnie oferowane przez nasz sklep internetowy mogą być dostosowywane pod konkretne zamówienie. Grubość maty zależy od wysokości przyrządów znajdujących się na placu zabaw. Im wyższe, tym większe właściwości amortyzacyjne musi mieć nawierzchnia. Z tego powodu przed zamówieniem warto się z nami skontaktować.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę