Biblioteczki i pojemniki na książki

Biblioteczki do przedszkoli i młodszych klas szkół podstawowych.

To, że czytanie nas rozwija i poszerza nasze horyzonty nie trzeba nikogo przekonywać. Wiadomo również, że miłość do książek trzeba zaszczepić za młodu. Przykładem musimy być my dorośli. Kiedy czytamy dzieciom i one widzą, że sami sięgamy po lekturę to wystarczy już tylko podsunąć maluchom książki odpowiednie do ich wieku. Nie do ocenienia są również przedszkola i szkoły podstawowe, w których dzieci nie tylko są zachęcane do czytania, ale mają swobodny dostęp do książek. Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku są małe biblioteczki, które dzięki atrakcyjnej formie przyciągają uwagę młodych czytelników.

Ciekawym rozwiązaniem są biblioteczki z przegrodami i w zestawie z materacami lub siedziskami. Dzieci uwielbiają przeglądać książeczki zaraz po ich wybraniu i w niestandardowych pozycjach. Jeśli takie rozwiązanie przypadnie Państwu do gustu to polecany nasze biblioteczki Quadro w nowoczesnej kolorystyce. Także biblioteczka Gąsienica posiada pufy w zestawie a poszczególne elementy można ustawić w sympatycznego uśmiechniętego owada, który będzie zapraszał dzieci do kącika czytelniczego. W przedszkolach sprawdzą się także pojemniki na książki z kolorowymi aplikacjami.

W swojej bogatej ofercie Moje Bambiono posiada także mobilne biblioteczki Flexi. Dzięki kółkom szafeczki z książkami można ustawiać w dowolnym miejscu. Polecamy także stojące biblioteczki, które dają większą możliwość prezentacji okładek polecanych książeczek oraz klasyczne szafki z półkami na książki.

Wszystkie biblioteczki dedykowana przedszkolom i szkołom spełniają najwyższe standardy jakości. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów i dbałością o szczegóły.