Edukacja językowa dla dzieci - glottodydaktyka

Glottodydaktyka to stworzona przez prof. Rocławskiego metoda, która przygotowuje małe dzieci do nauki czytania i pisania. Opiera się ona w dużej mierze na zabawie dydaktycznej. Założenia glottodydaktyki od dekad z sukcesami wykorzystywane są przez nauczycieli i pedagogów. Jest to metoda, która w sposób kompleksowy przygotowuje dziecko do posługiwania się językiem, uwzględniając jednocześnie jego indywidualne zdolności i trudności. Jej zastosowanie wymaga sięgnięcia po odpowiednie pomoce terapeutyczne, które znaleźć można w ofercie naszego sklepu.

Skuteczna edukacja językowa dla dzieci wymaga odpowiednich materiałów, które dostępne są w naszym asortymencie. Pozwolą one na to, by maluch przyswoił umiejętności pisania i czytania. Przykładowo, specjalne klocki umożliwiają naukę alfabetu i symboli matematycznych. Część zabawek, poprzez bodźce dźwiękowe, zapoznaje przedszkolaka z poprawną wymową słów. W ofercie znaleźć można także bardzo atrakcyjne dla dzieci plansze i rozsypanki obrazkowe, które umożliwiają naukę takich zagadnień, jak synteza i analiza słuchowa oraz wzrokowa. W naszym sklepie nie brakuje również propozycji dla rodziców, nauczycieli i pedagogów, którzy lepiej chcieliby poznać, a także stosować w praktyce zasady glottodydaktyki.

Wszystkie prezentowane przez nas pomoce dydaktyczne i materiały są oparte o rzetelną i sprawdzoną wiedzę, a także są rekomendowane przez środowisko pedagogiczne i psychologiczne. Glottodydaktyka to metoda, która pozwala na osiągnięcie dużych i trwałych efektów w trudnej dla dziecka nauce czytania i pisania. Specjalne przygotowane zabawki sprawiają, że dziecko nie czuje się zmęczone procesem nabywa wiedzy. Wręcz przeciwnie, chętnie ćwiczy i kontynuuje swoje wysiłki. Warto sięgnąć po sprawdzone i cenione rozwiązania. Dostępne w naszej ofercie pomoce terapeutyczne są najczęściej wykorzystywane przez pedagogów i nauczycieli, mogą jednak po nie sięgać rodzice i bliscy dziecka, którzy chcieliby wesprzeć i urozmaicić jego proces edukacyjny.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę