Szafy metalowe i apteczki pierwszej pomocy do przedszkola

Pomieszczenia w każdym przedszkolu powinny być zagospodarowane nie tylko w sposób estetyczny, ale także funkcjonalny. W przedszkolu nie może zabraknąć praktycznych szaf na ubrania dla dzieci i dla personelu, a także mebli do przechowywania papierowych danych osobowych i wszelkiej dokumentacji związanej z działalnością placówki. Do prawidłowego funkcjonowania przedszkola niezbędne są też apteczki pierwszej pomocy.

Sklep internetowy dysponuje efektownymi i pojemnymi meblami, które pomogą optymalnie zagospodarować przestrzeń przedszkola. Ciekawą propozycją będzie na pewno kolorowa szafa z płyty laminowanej na ubrania, posiadająca pojemne schowki z wieszakami. W stałej ofercie sprzedażowej sklepu dostępne są też szafy metalowe do przedszkola na dokumenty. Meble wyposażone są w niezawodne zamki i w skarbczyki do przechowywania ważnych danych. Sprawdzonym i ułatwiającym utrzymanie porządku rozwiązaniem są także szafki kartotekowe z praktycznymi szufladami. Zarówno szafy aktowe, jak i szafki na dokumenty spełniają standardy RODO. Cena mebli biurowych do przedszkola jest konkurencyjna.

W wyposażeniu każdej placówki przedszkolnej powinna się również znajdować apteczka do przedszkola. Sklep poleca apteczkę w metalowej szafce, zamykaną na kluczyk. W skład zestawu wchodzą nie tylko niezbędne plastry, opaski elastyczne czy rękawice i koc ratunkowy, ale również przydatna w nagłych sytuacjach instrukcja udzielania pierwszej pomocy. Apteczki występują też w wersji mini i w poręcznych opakowaniach z tworzywa sztucznego.