Akcesoria do sprzatania

Akcesoria i sprzęt do sprzątania placówek oświatowych

Funkcjonalne akcesoria do sprzątania pozwalają zadbać o utrzymanie czystości w szkole, żłobku czy w przedszkolu. W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno rozbudowane wózki z wiadrami, jak i pojedyncze mopy oraz pasujące do nich akcesoria. Oferta obejmuje produkty wykonane z myślą o szybszym i wygodniejszym sprzątaniu, którym nie można odmówić wytrzymałości.
Sklep Moje Bambino proponuje między innymi nowoczesne wózki do sprzątania wyposażone w szereg udogodnień. Dostępne modele różnią się obecnością dodatkowych elementów, takich jak uchwyty na worek i koszyk. Dwuwiadrowe wózki posiadają kółka z ogumieniem, dzięki którym z łatwością można je przemieszczać w dowolne miejsce. To doskonała propozycja z myślą o takich placówkach, jak przedszkole, szkoła czy żłobek. Dzięki wózkom można dokładnie i szybko wyczyścić powierzchnię podłogi, zachowując higienę w danym pomieszczeniu. Dodatkowe uchwyty wybranych modeli wózków ułatwiają przechowywanie środków do czyszczenia.
W sprzedaży znajdują się także różne modele mopów, które pozwalają zadbać o czystość podłogi. Ich zaletą są atrakcyjne ceny idące w parze z funkcjonalnością. Oferta obejmuje propozycje sznurkowe oraz płaskie, co ułatwia dostosowanie odpowiedniego akcesorium do rodzaju nawierzchni oraz indywidualnych preferencji. W sklepie dostępne są również nakładki do mopa, które można szybko zmienić i przytwierdzić do kompatybilnego drążka. Tego typu sprzęt do sprzątania sprawdzi się na różnych typach powierzchni.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę