Terapia dzieci z upośledzeniem intelektualnym

Materiały i akcesoria do pracy z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną

Dzieci z niepełnosprawnością intelektualną potrzebują pomocy dydaktycznych dobranych indywidualnie do ich potrzeb i pozwalających w pełni wykorzystać ich potencjał. Z myślą o prawidłowym przygotowaniu nauczycieli i pedagogów w tym zakresie przygotowaliśmy publikacje oraz pomoce edukacyjne. W naszej ofercie znajda Państwo profesjonalne zestawy książek, praktycznych ćwiczeń i inne materiały obejmujące m.in. pracę z tekstem, ćwiczenie wypowiedzi pisemnych oraz ustnych, przekrój procesów poznawczych czy tajniki psychoedukacji. Przystępna, praktyczna formuła, przemyślany projekt oraz staranne opracowanie przez specjalistów pozwoli na znaczne przyspieszenie przygotowania się do zajęć i usprawni prawidłowe prowadzenie lekcji.

Prezentowane materiały do pracy z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną zostały opracowany w specjalistyczny sposób przez wykwalifikowanych znawców zagadnienia. Pozwalają one na swobodny dobór treści i ćwiczeń, które w ocenie nauczyciela prowadzącego zajęcia będą najodpowiedniejsze dla konkretnej grupy uczniów. Wszystkie materiały zostały przygotowane z troską o najdrobniejszy szczegół i zgodnie z określoną strukturą, najnowszymi badaniami i najwyższymi standardami. Umożliwiają one sukcesywne przybliżenie uczniom najważniejszych zagadnień ujętych w podstawie programowej. Dzięki naszym propozycjom każdy nauczyciel i pedagog w szybki i przyjemny sposób przygotuje się odpowiednio do lekcji z dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie.
Nasze materiały obejmują zarówno klasyczne pomoce, jak i programy multimedialne, które mogą być dużym wsparciem dla nauczyciela i ciekawym urozmaiceniem zajęć dla ucznia.
Zapraszamy do sklepu Moje Bambino.