Dywany i wykładziny

Dywany i wykładziny do szkół ponadpodstawowych

Dywany i wykładziny to ważna część wyposażenia szkoły. Z pozoru oczywiste elementy powinny być starannie dobrane. Szkoła ponadpodstawowa to miejsce gdzie codziennie przebywa bardzo duża liczba osób. Wykładzina szkolna powinna więc być wyjątkowo wytrzymała, a jednocześnie łatwa do mycia i czyszczenia. Dokładnie takie dywany znaleźć można w naszym asortymencie. Posiadają one Certyfikat Zgodności tzn. Atest Higieniczny, są więc bezpieczne i przyjazne dzieciom oraz młodzieży. Są ona także pokryte środkiem uniepalniającym, który jest nietoksyczny.

To, że nasze dywany do liceów i techników są funkcjonalne, nie wyklucza ich estetycznego wyglądu. W naszej ofercie można znaleźć dywany i wykładziny o różnej formie, w rozmaitych rozmiarach i kolorach. Nie brakuje także propozycji we wzory i z mozaiką. A wszystko po to, by dywan nadawał pomieszczeniu charakteru, sprawiając, że staje się ono ciekawsze i żywsze. Dywan do szkoły powinien być inwestycją na dłuższy okres. Z drugiej strony trzeba mieć na uwadze, że będzie on często zabrudzany, co wymaga dodatkowego odkurzania i czyszczenia. Nasze wykładziny i dywany zostały solidnie wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu na długo zachowują swój świeży wygląd. Są proste do utrzymania w czystości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą dywanów i wykładzin przeznaczonych do szkół ponadpodstawowych. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. Z takimi dywanami w żadnej sali nie będzie nudno.