Tablice

Tablice szkolne dla dzieci


Wszelkiego rodzaju tablice kojarzone są z placówkami edukacyjnymi. Począwszy od żłobka, przedszkola i szkoły kończąc na uczelniach wyższych. Nie są to jednak tylko akcesoria typowo szkolne- chętnie użytkowane są również w firmach czy instytucjach. Wiele współczesnych tablic odbiega wyglądem od tradycyjnych modeli. Ich wygląd jest nowoczesny i funkcjonalny, dopasowany do konkretnych oczekiwań użytkowników.

Tablice do szkół i przedszkoli

Tablica szkolna towarzyszy nam od wczesnych lat poprzez cały etap edukacji. Zielona tablica to podstawowy element wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Jej kolor nie jest przypadkowy- barwa ta jest przyjazna dla oczu i nie odbija mocno światła. Dzięki temu zapisana treść widoczna jest z wielu kątów sali lekcyjnej. Tablice szkolne dostępne są w różnych wariantach. Modele jednolite lub z nadrukiem w postaci pięciolinii, siatki czy linii. Popularne również są tablice typu tryptyk, które po rozłożeniu zapewniają więcej miejsca do zapisania. Tablica szkolna, która jest coraz bardziej popularna to biała tablica, po której pisze się specjalnymi flamastrami. Mają one przewagę nad tradycyjnymi kredowymi tablicami- są łatwe w utrzymaniu czystości oraz eliminują pył kredowy, co ma niemałe znaczenie dla alergików. Dla dzieci w żłobkach i przedszkolach dobrą alternatywą są suchościeralne tablice magnetyczne. Młodsze dzieci, które zaczynają poznawać świat nauki poprzez zabawę potrzebują, kolorowych, przyjaznych aplikacji. Motywy uśmiechniętych zwierzątek czy figur geometrycznych z pewnością umilą maluchom odkrywanie świata literek i cyferek.

Oferta tablic do placówek edukacyjnych w Moje Bambino

Każda sala w placówkach edukacyjnych musi być zaopatrzona w tablice szkolne. To niezbędny element, który wspomaga nauczyciela w prowadzeniu zajęć- uatrakcyjnia prezentację i ułatwia nauczanie. Cena uwarunkowana jest rodzajem modelu. Jednak zróżnicowany zbiór ofert dostępnych w Moje Bambino pozwala na zachowanie atrakcyjnych cen i dużego wyboru. Zapoznaj się z całą ofertą w Moje Bambino i stwórz swoim uczniom przyjazne miejsce do nauki.