Plastelina, materiały do modelowania

Materiały dla dzieci do modelowania: plastelina, piasek kinetyczny i masa

Dzieci w każdym wieku - zarówno maluchy, jak i przedszkolaki - lubią bawić się w piaskownicy. Nie zawsze jednak mają możliwość - chociażby z uwagi na warunki pogodowe. Kolorowy kinetyczny piasek to doskonałe rozwiązanie, dające możliwość stworzenia domowej piaskownicy. Zaletą piasku kinetycznego jest również to, że nie brudzi on rąk, a także jest w zupełności wolny od alergenów, czyli przeznaczony również dla dzieci skłonnych do alergii. Zabawa piaskiem kinetycznym przede wszystkim niezwykle relaksuje, wycisza, ale poza tym uczy cierpliwości oraz wzmaga kreatywność maluchów.

Ciastolina czy plastelina dla dzieci to produkt nieco podobny do piasku kinetycznego - również pozwala ćwiczyć zdolności manualne, a dzięki swojej fakturze pozytywnie wpływa także na rozwój mowy u małych dzieci. Pobudza kreatywne myślenie, świetnie działa na wyobraźnię i gwarantuje wielogodzinną zabawę nie tylko dla dzieci, ale także dorosłych. Zarówno piasek kinetyczny, jak i ciastolinę, mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie internetowym w wielu zróżnicowanych odsłonach. Dysponujemy różnorodnymi kolorami, jak również pojemnościami opakowań. Masa do modelowania dla dzieci to super sposób na zabawę zarówno w przedszkolu, jak i w domu.

Proponujemy także materiały do modelowania, takie jak bandaż z gipsem, uchwyty do robienia bączków, narzędzia do modelowania czy akcesoria do mas plastycznych o różnych kształtach i rozmiarach. Decydując się na zakup produktów pochodzących z przygotowanej przez nas oferty, mają Państwo pewność uzyskania wyrobów znanych i cenionych marek, których produkty charakteryzują się starannym wykonaniem, bezpieczeństwem dla dzieci w odpowiednich kategoriach wiekowych oraz dużą różnorodnością.