Zabezpieczenia dla dzieci, dezynfekcja

Zabezpieczenia dla dzieci na okna, drzwi, rogi, meble

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne, szczególnie w przypadku najmłodszych. Rodzice, zostawiając swoje pociechy w placówce, takiej jak żłobek czy przedszkole, ufają, że maleństwa będą bezpieczne przez czas rozłąki. Aby sprostać oczekiwaniom i zadbać o komfort, ale przede wszystkim ochronę dzieci podczas zabawy, przygotowaliśmy szereg rozmaitych zabezpieczeń, które można zamontować na okna, drzwi, balkony i rogi.

Wśród naszych propozycji znalazły się między innymi praktyczne blokady okien zamykane na kluczyk. Uniemożliwiają one wypadnięcie dziecka, są łatwe w zamocowaniu i solidne. Inną propozycją są ochraniacze pozwalające uniknąć urazów palców u dzieci. W sklepie znajdują się także zabezpieczenia dla dzieci na rogi szafek czy blatów oraz przeznaczone do drzwiczek. Proste i funkcjonalne, łatwe do wyregulowania niezależnie od rozstawu uchwytów będą skutecznie chronić przed otwarciem szafek przez małe rączki ciekawskich maluchów.

Każda z propozycji została wykonana w trwały sposób z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Funkcjonalne zabezpieczenia na meble dla dzieci charakteryzują się nie tylko świetną jakością, ale także uniwersalnym wyglądem, dzięki czemu doskonale prezentują się w połączeniu z każdym meblem. Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego nasza oferta nieustannie jest poszerzana o coraz to nowsze propozycje pojawiające się na rynku. Dbamy o zaspokojenie potrzeb wszystkich klientów, mając na uwadze przede wszystkim pomieszczenia przeznaczone dla dzieci w żłobkach, ale także starszych dzieci w przedszkolach. Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej naszej ofercie i znalezienia produktu najlepiej dopasowanego do indywidualnych wymagań. Gwarantujemy korzystne ceny całego asortymentu.

Zapraszamy także do zapoznania się z szeroką ofertą środków ochrony osobistej. Polecamy dozowniki, stacje do dezynfekcji, maseczki, przyłbice oraz płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni.