Gruszki rehabilitacyjne

Pufy, gruszki i sakwy rehabilitacyjne dla najmłodszych


Wyposażając przedszkole, żłobek czy pokój własnego dziecka warto rozważyć sakwy rehabilitacyjne. Sklep Moje Bambino oferuje Państwu pufy i gruszki rehabilitacyjne, które wspomagają ćwiczenia i zajęcia, ale także stanowią doskonałe siedzisko dla dzieci. Dostępne w naszej ofercie poduszki są niezwykle miękkie i wygodne, a dzięki zastosowanemu wypełnieniu rewelacyjnie dopasowują się kształtem do siedzącej osoby, ale także dają się formować na przeróżne sposoby.

Pufy znajdujące się w naszym asortymencie dostępne są w wielu pięknych, nasyconych i żywych kolorach, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym, co przyniesie korzyści w postaci chętniejszego udziału w zajęciach ruchowych. Dzięki kilku rozmiarom w ofercie, istnieje możliwość doboru odpowiedniej wysokości do wieku dziecka bądź grupy żłobkowej lub przedszkolnej, co z kolei umożliwi przeprowadzanie terapii ruchowej w prawidłowy sposób.
Bardzo ważną zaletą proponowanych przez nasz sklep puf jest materiał wykonania. Gruszka rehabilitacyjna wypełniona jest granulatem styropianowym i pokryta tkaniną PCV. Pragniemy zaznaczyć, iż z uwagi na dobro dzieci korzystających z produktu wybraliśmy rozwiązania najwyższej jakości. Z tego względu tkanina PCV, która pokrywa poduszkę jest pozbawiona ftalanów mogących istotnie wpływać na zdrowie oraz rozwój psychofizyczny Państwa pociechy. Granulat styropianowy stanowiący wypełnienie pufy ulega naturalnemu zużyciu oraz utlenieniu, dlatego zachęcamy do regularnej kontroli i uzupełniania produktem również dostępnym w naszym asortymencie.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę