Sortery

Manipulacyjne sortery drewniane dla dzieci

Niezwykle dużą popularnością wśród zabawek dla dzieci cieszy się sorter. Ma on na ogół formę pojemnika z otworami, do których trzeba dopasować odpowiednie klocki. Dzięki temu, maluch uczy się rozróżniać kolory i kształty. Nasz sklep internetowy oferuje do zakupu różne sortery edukacyjne. Różnią się one między sobą skalą trudności i liczbą elementów. Najprostsze sortery posiadają od 2 do 6 otworów. Wraz z rozwojem dziecka sięgnąć można po sortery bardziej rozbudowane i z większą ilością otworów. Również elementy do układania charakteryzują się większym stopniem trudności. W niektórych sorterach mają one formę klocków o kształcie figur geometrycznych. W innych z kolei nawiązują do świata przyrody, przypominając swoim kształtem np. poszczególne zwierzęta. W ten sposób dziecko poszerza swoją wiedzę o świecie i umie kategoryzować zjawiska i rzeczy w bardziej szczegółowy sposób.

W naszej ofercie dostępne są sortery drewniane dla dzieci. Idealnie sprawdzają się w przypadku dzieci poniżej 1 roku życia. Dla starszych dzieci ciekawą propozycją jest sorter domek, bardziej rozbudowany pod względem wizualnym, który dodatkowo ma możliwość odtwarzania wierszyków i piosenek. Dziecko ma okazję ćwiczyć swoją pamięć, a także zwiększać swoją muzykalność.

Każdy sorter dla dzieci naszej produkcji wykonany został w wysokiej jakości materiałów i w oparciu o naukową wiedzę o rozwoju dziecka. Zabawki zaciekawiają i wyróżniają się wizualnie. Są dla dziecka niezwykle atrakcyjne poprzez interesujące kształty i mnogość kolorów. Wszystkie sortery mają bardzo wysoką jakość edukacyjną i pomagają rozwijać zdolności motoryczne. Dodatkowo, pozytywnie wpływają na pamięć dziecka, a także jego słownictwo. Sorter to idealny pomysł na prezent. Zabawka ta jest kupowana przez żłobki, jak również przez samych rodziców. A to wszystko dlatego, że odpowiedni sorter ma bardzo duży wpływ na rozwój dziecka. Równocześnie stanowi atrakcyjną zabawkę, która sprawia, że czas mija szybko i przyjemnie. Nasze sortery są w 100% bezpieczne i przyjazne dla maluchów.