undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
299 17000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Magiczna ściana

Magiczna Ściana interaktywna do gry

Magiczna ściana to wyjątkowe narzędzie pracy dla szkół, przedszkoli i żłobków. To multimedialne urządzenie, które nie tylko spełnia funkcje edukacyjne, ale i dostarczy nieograniczonej rozrywki, dostosowując system dla osób w różnych przedziałach wiekowych. Ściana interaktywna znajdzie odpowiednią grę i program edukacyjny dla niesfornego trzylatka, ale również dla osoby dorosłej.

Zestaw urządzenia Magiczna Ściana zawiera wiele ciekawych gier, które dzieci mogą wykonywać razem. Wśród nich aktywna rozrywka razem z dołączonymi do urządzenia piłkami. 50 piłeczek dostarczy emocji wszystkim dzieciom w grupie, a interaktywna ściana do gry dzięki wbudowanym czujnikom, wyłapie każdy ruch i uderzenie piłki. Wbudowane wi-fi i system Windows pozwala na poruszanie się po systemie i sieci za pomocą dołączonej klawiatury bezprzewodowej i uruchamianie poszczególnych programów. System nagłośnienia z działaniem podobnym do dobrej klasy kina domowego zapewni odpowiednią głośność oraz wyrazisty dźwięk.

Cena za magiczną ścianę wraz z wieloma elementami i gratisowym montażem jest niewielki. Dzięki tej technologii zapewnimy w szkołach i przedszkolach innowacyjny sposób na rozwój ważnych dziecięcych umiejętności, ale również na ciekawą naukę wielu przedmiotów szkolnych. Dzięki jednej technologii dajemy wielogodzinną możliwość nauczania młodszych i starszych uczniów bez korzystania jedynie z tradycyjnej formy nauki. Do urządzenia można dokupić moduł interaktywny lub zestaw do karaoke, który sprawdzi się na szkolnych imprezach.