Knowla Wall (Magiczna Ściana)

Magiczna Ściana interaktywna do gry

Magiczna ściana to wyjątkowe narzędzie pracy dla szkół, przedszkoli i żłobków. To multimedialne urządzenie, które nie tylko spełnia funkcje edukacyjne, ale i dostarczy nieograniczonej rozrywki, dostosowując system dla osób w różnych przedziałach wiekowych. Ściana interaktywna znajdzie odpowiednią grę i program edukacyjny dla niesfornego trzylatka, ale również dla osoby dorosłej.

Zestaw urządzenia Magiczna Ściana zawiera wiele ciekawych gier, które dzieci mogą wykonywać razem. Wśród nich aktywna rozrywka razem z dołączonymi do urządzenia piłkami. 50 piłeczek dostarczy emocji wszystkim dzieciom w grupie, a interaktywna ściana do gry dzięki wbudowanym czujnikom, wyłapie każdy ruch i uderzenie piłki. Wbudowane wi-fi i system Windows pozwala na poruszanie się po systemie i sieci za pomocą dołączonej klawiatury bezprzewodowej i uruchamianie poszczególnych programów. System nagłośnienia z działaniem podobnym do dobrej klasy kina domowego zapewni odpowiednią głośność oraz wyrazisty dźwięk.

Cena za magiczną ścianę wraz z wieloma elementami i gratisowym montażem jest niewielki. Dzięki tej technologii zapewnimy w szkołach i przedszkolach innowacyjny sposób na rozwój ważnych dziecięcych umiejętności, ale również na ciekawą naukę wielu przedmiotów szkolnych. Dzięki jednej technologii dajemy wielogodzinną możliwość nauczania młodszych i starszych uczniów bez korzystania jedynie z tradycyjnej formy nauki. Do urządzenia można dokupić moduł interaktywny lub zestaw do karaoke, który sprawdzi się na szkolnych imprezach.