undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
3 19899
Dostępność
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Filtry

DIY z dzieckiem – artykuły plastyczne i zestawy kreatywne

Prace plastyczne to nie tylko świetna zabawa, ale i doskonała okazja do usprawnienia rozwoju zdolności manualnych oraz percepcji. Nasz sklep oferuje nie tylko artykuły plastyczne dla dzieci, ale również całe zestawy kreatywne dzięki którym najmłodsi rozwiną wyobraźnię i usprawnią motorykę małą. W poniższej kategorii znajdą Państwo także meble plastyczne, które służą do przechowywania artykułów takich jak farby, pędzle, kartki oraz wszystkiego co niezbędne do wykonywania DIY z dzieckiem. W ofercie posiadamy także produkty i scenariusze zajęć do przeprowadzenia edukacji muzycznej. Znajdą tu Państwo przełomowe urządzenie muzyczne, które rozwija nie tylko słuch oraz zdolności fizyczno-manualne, ale również wpływa pozytywnie na rozwój psychiczny dziecka. W cenie Musiconu EDU wliczone jest szkolenie dla dwóch pedagogów.

 

Większość zestawów świetnie nadaje się do wykorzystania podczas terapii pedagogicznej, psychologicznej, logopedycznej, lub integracji sensorycznej oraz terapii ręki. Artykuły są odpowiednie także dla dzieci z zaburzeniami rozwoju, dzięki czemu wspomagają rozwój psychoruchowy.

 

Przy pomocy naszych produktów plastycznych wyczarują Państwo z dziećmi dekorację na każdą okazję i porę roku oraz kostiumy i przebrania niezbędne do przedstawień. Rozwiń w dzieciach umiejętność pracy w grupie, niech przygotują same scenografię na jasełka, lub dzień babci i dziadka, albo wzruszą mamy w ich dzień wykonując oryginalne kartki z własnymi życzeniami.

 

Nasze plastyczne zestawy kreatywne są bezpieczne oraz najwyższej jakości, a także posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty. Każde przedszkole, poradnia pedagogiczno – psychologiczna i szkoła powinny być wyposażone w zaawansowane artykuły plastyczne. Gwarantujemy szybkie skompletowanie zamówienia i krótki czas dostawy, żeby nigdy niczego nie zabrakło w salach kreatywnych. Stwórz miejsce przyjazne rozwojowi wyobraźni dzieci, tak aby rozwijały się prawidłowo oraz z uśmiechami na twarzach. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty i skompletowania bogatej wyprawki plastycznej dla swoich podopiecznych.