Zestaw do quillingu dla dzieci

Twoje dziecko przejawia szczególne zdolności manualne? Ma słabość do ładnych rzeczy, ozdób i biżuterii? A może interesuje się technikami rękodzieła takimi jak origami lub scrapbooking? Mamy dla niego idealną propozycję. Przedstawiamy quilling dla dzieci.
Czym jest quilling? To technika papieroplastyki polegająca na tworzeniu ozdób ze ścinków i wąskich papierowych paseczków poprzez zwijanie ich na kształt sprężynek. Tak przygotowane elementy przykleja się zwykle do zdobionych powierzchni. Jest to doskonała propozycja zwłaszcza dla dziewczynek, ale nie tylko, bowiem i chłopcy odnajdą się doskonale przy tym kreatywnym zajęciu. Takie artystyczne ćwiczenie poprawia zarówno manualne umiejętności dziecka, jak i ćwiczy koncentrację i cierpliwość oraz kształtuje poczucie estetyki u młodego człowieka. 

Nasz sklep oferuje bogaty wybór materiałów, dzięki którym quilling może zawitać do pokoju Twojego dziecka. Znajdziesz tutaj nie tylko rozmaite ścinki kartonowe w różnych rozmiarach, ale również oprzyrządowanie takie jak specjalne nawijaki do kreatywnych prac. Możemy też zaopatrzyć się w gotowy zestaw do quillingu, w którym znajdziemy wszystko, co potrzebne, aby rozpocząć swoją przygodę z tą właśnie techniką. 

W dobie cyfryzacji, w której młodzież spędza większość czasu przed ekranami komputerów i smartfonów, quilling wydaje się być doskonałą alternatywą na domowe hobby i rozwijanie umiejętności manualnych dziecka. Dostarczy on nie tylko wielu pozytywnych emocji, ale i ogromnej satysfakcji i zadowolenia z uzyskanych efektów. Co więcej, przygotowane własnoręcznie upominki będą wspaniałym dopełnieniem każdej rodzinnej czy świątecznej uroczystości.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę