Druciki kreatywne, słomki

Druciki i słomki kreatywne dla dzieci

Wybór drucików i słomek kreatywnych jest bardzo dobrym pomysłem na zaaranżowanie inspirującej i wspaniałej zabawy. Takie akcesoria znakomicie się nadają zarówno dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci. Oferują nie tylko dobrą zabawę, ale także ćwiczą małą motorykę, usprawniając pracę palców i mięśni rąk, ćwiczą także koncentrację uwagi i pomysłowość dzieci. Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów, które ogranicza jedynie wyobraźnia. Druciki i słomki kreatywne to prosty i tani sposób na sprawienie dzieciom mnóstwa radości.

Zabawa z drucikami i słomkami kreatywnymi

Tego rodzaju akcesoria kreatywne są nieocenionym pomocnikiem dla wychowawców i nauczycieli grup przedszkolnych i dzieci w szkole podstawowej, ponieważ można z nich wykonywać niezliczone warianty ozdób i dekoracji. Wystarczy je wziąć do ręki, a pomysły sypią się same. Dzięki temu, że są przyjemne w dotyku i łatwe do wyginania można z nich szybko uformować postacie zwierzątek, bukiety kwiatów, okulary, ozdoby do włosów, bransoletki, korony dla małych księżniczek, gwiazdki na choinkę i wiele innych kształtów. Można je także przyklejać do kartonu i łączyć z innymi elementami, takimi jak pompony, guziki, kulki, koraliki, a nawet suchy makaron.
Druciki kreatywne dostępne są w naszym sklepie internetowym. To produkty w wielu odsłonach kolorystycznych, które wykonane z są miękkich i przyjaznych dzieciom materiałów. Bardzo łatwo się wyginają, dzięki czemu można z nich szybko wyczarować dowolne kształty. Dostępne mamy także słomki kreatywne, które wykonane zostały z kolorowego papieru lub z naturalnej słomy. Można z nich tworzyć gwiazdki czy figury geometryczne. Oferowane akcesoria to gotowe inspiracje na artystyczną, kreatywną zabawę. Oferujemy je w różnych grubościach i w atrakcyjnej cenie.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę