Zestawy multimedialne

Zestawy multimedialne do przedszkola – tablice interaktywne


Tablice interaktywne z projektorami to nowoczesny sprzęt wzbogacający każde zajęcia. Dzięki nim maluchy mogą poznawać nowe zagadnienia w przystępny i ciekawy sposób. Taka forma nauki z pewnością wpłynie pozytywnie na rozwój ich wyobraźni oraz twórczego myślenia, dlatego tego typu zestawy multimedialne powinny znaleźć się w każdym nowoczesnym przedszkolu.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo zestawy zawierające wysokiej jakości sprzęt multimedialny, w skład których wchodzą: tablica interaktywna dotykowa, projektor oraz w niektórych modelach uchwyt sufitowy do projektora lub uchwyt ścienny. Na naszej stronie internetowej znaleźć można także tablice interaktywne, które posiadają w pakietach w zależności od modelu różne dodatkowe akcesoria, takie jak projektor ultrakrótkoogniskowy, projektor multimedialny, zestaw głośnikowy ésprit sound do tablic interaktywnych, Smart Pad czy robot Photon EDU.
Dostępne mamy również zestawy, które posiadają w pakiecie monitory interaktywne Toshiba, robot Photon EDU i uchwyty ścienne. Gwarantują one wyraźny obraz, niezależnie od rodzaju oświetlenia. Zestaw multimedialny do przedszkola pozwala na prowadzenie zajęć w sposób atrakcyjny dla maluchów, dynamiczny i różnorodny.
Wszystkie prezentowane produkty to sprzęt najwyższej klasy, który jest nieocenioną pomocą dydaktyczną dla nauczycieli.