Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 49900
Dostępność
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Filtry
Pomoce dydaktyczne, instrumenty muzyczne

Pomoce edukacyjne dla przeszkoli, instrumenty muzyczne dla dzieci.


Pomoce edukacyjne pozwalają nauczycielom na przekazywanie wiedzy w ciekawy i interesujący sposób oraz na sprawdzanie postępów w nauce. Dla małych dzieci szczególne ważne jest, by nauka była atrakcyjna i odbywała się w naturalny sposób poprzez zabawę. Dla przedszkoli i dla żłobków oprócz jakości nauki ważny jest jej wpływ na funkcjonowanie i rozwój dziecka. W Moje Bambino znajduje się wszystko, co niezbędna do kontrolowania postępów, organizacji zajęć, ale również wprowadzenia do zajęć dodatkowych, różnorodnych ćwiczeń.
Przy nauce warto zaopatrzyć się w odpowiednio dobrane do wieku dzieci pomoce dydaktyczne. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo takie, które wesprą nauczycieli w nauce dzieci przedszkolne i pomogą im intensywnie rozwijać się poprzez zabawę. Wiele z pomocy edukacyjnych usprawni w dzieciach spostrzegawczość i logiczne myślenie. W każdej sali powinny znajdować się również plansze edukacyjne, które wizualnie wspomogą najmłodszych w zapamiętywaniu kolorów, owoców czy części ciała. Starsze dzieci chętnie sięgną po literki i cyferki czy odkryją podstawowe zależności w świecie przyrody z pomocą makatek, puzzli czy układanek. Takie wizualne pomoce wspomagają prace nauczycieli i dzieci. Warto także zapoznać się z naszymi pomocami dydaktycznymi multimedialnymi dla małych dzieci, bo świat wirtualny jest już dla młodego pokolenia bardzo naturalny.
Przedszkole z grupką rozbrykanych dzieci jest nie lada wyzwaniem dla wychowawców. Dzieci lubią systematyczność, nagradzanie i sprawdzają się idealnie w roli pomocników. Pomoże w tym tablica, na której znajdą się imiona dzieci i dni tygodnia. Umieszczone na niej informacje pomogą dzieciom zrozumieć, na czym polega obowiązek i systematyczność. Dzięki niej będą wiedzieli, co należy do ich zadań i z chęcią je wypełnią, a dodatkowa nagroda w postaci słoneczka, chmurki czy innego przedmiotu sprawi, że będą z siebie dumni i nabiorą pewności siebie.
Szczególną grupą pomocy edukacyjnych dla przedszkola, w poniższej kategorii, są instrumenty muzyczne. Dzieci w tym wieku są szczególnie wrażliwe na ten rodzaj aktywności i bardzo chętnie uczestniczą w zabawach muzycznych, śpiewają, tańczą i grają rytmicznie na bębenkach, dzwonkach czy tamburynie. Szczególnie polecamy przedszkolne zestawy instrumentów muzycznych.