Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
1 49900
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Kolor stelaża, nóg stołu
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Cecha zabawki
więcej... mniej
Materiał zabawki
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Kształt dywanu
więcej... mniej
Średnica dywanu
więcej... mniej
Filtry
Pomoce dydaktyczne, instrumenty muzyczne

Pomoce edukacyjne i dydaktyczne dla przeszkoli

Pomoce edukacyjne pozwalają nauczycielom na sprawdzanie postępów oraz na wprowadzenie dodatkowych atrakcji między podstawowymi zabawami. Dla przedszkoli i dla żłobków oprócz jakości nauki ważny jest jej wpływ na funkcjonowanie i rozwój dziecka. W Moje Bambino znajduje się wszystko, co niezbędna do kontrolowania postępów, organizacji zajęć, ale również wprowadzenia do zajęć dodatkowych ćwiczeń.

Przy nauce warto zaopatrzyć się w pomoce dydaktyczne. U nas znajdziecie takie, które wesprą nauczycieli w nauce wielu podstawowych przedmiotów poprzez zabawę. Ponadto wiele prostych akcesoriów jak bloki z cylindrami, które usprawnią w dzieciach spostrzegawczość i logiczne myślenie. W każdej sali powinny znajdować się również plansze edukacyjne, które wizualnie wspomogą najmłodszym w zapamiętywaniu kolorów, owoców czy części ciała.

Przedszkole i żłobek z grupką rozbrykanych dzieci jest nie lada wyzwaniem dla wychowawców. Dzieci lubią systematyczność, nagradzanie i sprawdzają się idealnie w roli pomocników. Pomoże w tym tablica, na której znajdą się imiona dzieci i dni tygodnia. Umieszczone na niej informacje pomogą dzieciom zrozumieć, na czym polega obowiązek i systematyczność. Dzięki niej będą wiedzieli, co należy do ich zadań i z chęcią je wypełnią, a dodatkowa nagroda w postaci słoneczka, chmurki czy innego przedmiotu sprawi, że będą z siebie dumni i nabiorą pewności siebie. Oczywiście pozytywny wpływ ma również błyskawica czy minus za złe zachowanie, które dziecko zmieni. Wizualne pomoce wspomagają prace nauczycieli i dzieci każdego dnia.