• 090320
  • indywidualne zamówienie
  • Darmowa dostawa!
8 299,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Huśtawka typu "gniazdo". Stalowa konstrukcja huśtawki została ocynkowana, dodatkowo łączniki górne zostały pokryte podwójną warstwą farby proszkowej. Zawiesia wykonane ze stali nierdzewnej są ułożyskowane, co gwarantuje bezgłośną pracę. Siedzisko wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV. Połączenie siedziska z ramą za pomocą łańcucha czyni ją niezwykle wytrzymałą i odporną na wandalizm. Wymiary: 185 x 235 cm; Strefa bezpieczeństwa: 750 x 279 cm; Wysokość całkowita: 244 cm; Wysokość swobodnego upadku: 133 cm. Produkt zgodny z PN-EN 1176-1:2009 i PN-EN 1176-2:2009.

Dostawa i montaż w gruncie rodzimym (naturalna warstwa ziemi, piasek, trawa) są wliczone w cenę urządzeń. Montaż w kostce brukowej, nawierzchni betonowej itp. wymaga osobnej wyceny.

GWARACJA:
• 10 lat: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów z tworzyw HDPE, HPL oraz stali nierdzewnej ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.
• 5 lat: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów ze stali cynkowanej ogniowo oraz elementów aluminiowych ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.
• 3 lata: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów plastikowych, stali cynkowanej i malowanej proszkowo, lin i siatek wspinaczkowych oraz elementów wykonanych z laminatu ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.
• 2 lata: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów drewnianych i drewnopochodnych, gumowych i wszelkich innych, które nie zostały wymienione powyżej, ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

Wszystkie materiały ulegają naturalnemu starzeniu. Wskutek upływu czasu ich właściwości estetyczne mogą się pogarszać. Jest to proces, który nie wpływa na trwałość produktu i jego bezpieczeństwo. Dopuszczalne są zmiany intensywności kolorów elementów barwionych, pęknięcia drewna oraz wytarcia lub uszkodzenie powłok malarskich wynikających z normalnej eksploatacji (dotyczy to głównie stopni drabinek, uchwytów, lin oraz podestów). Stal nierdzewna AISI 304 w bezpośrednim kontakcie z bryzą morską lub w nadmorskich obszarach może z czasem pokryć się nalotem. Podobna sytuacja może zaistnieć w przypadku usytuowania urządzeń w otoczeniu z chlorowaną wodą. W związku z powyższym w takim środowisku zaleca się stosowanie stali nierdzewnej AISI 316.

Gwarancja nie obejmuje:

- nieprzestrzegania zasad prawidłowego korzystania oraz wandalizmu,

- dokonywania napraw lub przeróbek przez osoby nieupoważnione przez producenta,

- wadliwego montażu przeprowadzonego przez nabywcę,

- zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych takich jak: powódź, pożar, porywisty wiatr.
• od 3 do 12 lat

Załączniki

Szczegóły produktu

Wiek
3-6 lat
Wiek
9+
Wiek
7-9 lat
Przeznaczenie
przedszkole
Przeznaczenie
szkoła podstawowa
Przeznaczenie
szkoła I-III
Kolekcja placu zabaw
Active