Jak złożyć reklamację?

reklamacje_online.png

Formularz online. Po wypełnieniu i zarejestrowaniu zgłoszenia oczekuj na kontakt telefoniczny ze strony pracownika Działu Reklamacji (kliknij tutaj).
reklamacje_pdf.png

Formularz PDF do odręcznego wypełnienia. Po wypełnieniu należy go przesłać faxem, e-mailem, lub listownie na adres firmy (kliknij tutaj).
reklamacje_tel.png

Kontakt telefoniczny z Działem Reklamacji 42 203 49 48. Służymy wsparciem w procesie wprowadzenia reklamacji. Reklamacje nie są przyjmowane telefonicznie. 
reklamacje_tel.png

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją w sprawie Twojego zgłoszenia, wypełnij zgłoszenie (kliknij tutaj).

Aby zgłosić reklamację przygotuj:

  • dane Płatnika (nazwa, adres, telefon, adres mailowy)
  • dane dotyczące towaru (kod produktu, opis reklamowanej wady oraz żądanie kupującego)
  • numer dowodu zakupu
  • data otrzymania przesyłki i zaistnienia wady
  • zdjęcia uszkodzeń
  • w przypadku mebli pieczęć producenta
  • w przypadku uszkodzeń doręczeń DPD protokół szkody spisany z kurierem/li>

Skrócone warunki reklamacyjne:

  • Zwrot – 10 dni kalendarzowych od dnia dostawy
  • Wymiana na życzenie – 10 dni kalendarzowych od dnia dostawy
  • Rozbieżności ilościowe – 7 dni kalendarzowych od momentu dostawy
  • Reklamacje – 2 lata od dnia zakupu
  • Uszkodzenia w transporcie – 3 dni kalendarzowe od momentu dostawy

Szczegółowe informacje nt. warunków serwisu gwarancyjnego znajdują się w regulaminie sprzedaży: pdf.gif Regulamin dla Klientów prywatnych
pdf.gif Regulamin dla Podmiotów gospodarczych

Dział Jakości

Fax 42 280 72 78

Reklamacje

reklamacje@mojebambino.pl

Zwroty

zwroty@mojebambino.pl

Odwołania

reklamacje@mojebambino.pl


Katarzyna Bugajak
Młodszy Specjalista ds. Jakości
k.bugajak@mojebambino.pl
42 280 72 73


Kinga Staniszewska
Młodszy Specjalista ds. Jakości
k.staniszewska@mojebambino.pl
42 203 49 48


Paula Rogozińska
Młodszy Specjalista ds. Jakości
p.rogozinska@mojebambino.pl
42 280 72 05


Roksana Adamczewska
Specjalista ds. Jakości
r.nowak@mojebambino.pl
42 280 73 13


Monika Bartosik
Starszy Specjalista ds. Jakości
m.bartosik@mojebambino.pl
42 280 73 24
reklamacje_wojtecka.png

Magdalena Wojtecka
Kierownik Działu Jakości
m.wojtecka@mojebambino.pl
42 280 73 08
532 845 968