Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 49900
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Filtry
Multimedia, kodowanie, programowanie, sprzęt IT

Edukacja z wykorzystaniem programów multimedialnych w szkole – pogramy interaktywne, pomoce do programowania, sprzęt IT

Lekcje w szkole z wykorzystaniem programów multimedialnych zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. I nie ważne czy jest to biologia, matematyka czy język obcy. Dzisiejszy świat jest coraz bardziej zinformatyzowany a dzieci i młodzież traktują interaktywne programy zupełnie naturalnie i bardzo chętnie biorą w nich udział. To prosta droga, by uczniowie w łatwy i szybki sposób przyswoili nowe informacje edukacyjne lub utrwalili  zdobyte już wcześniej informacje. Programy edukacyjne na tablicę multimedialną mogą być nieocenione przy przekazywaniu uczniom trudnych zagadnień z podstawy programowej. Wiele tematów zwizualizowanych, pokazanych w powiązaniu z otaczającą nas rzeczywistością sprawia, że dzieci łatwiej pojmują zagadnienia, które początkowo są dla nich zupełnie abstrakcyjne. Programy edukacyjne multimedialne mogą być ważną pomocą dydaktyczną dla nauczycieli wszystkich przedmiotów, zarówno przyrodniczych jak i humanistycznych.

Interaktywne programy dydaktyczne w szkole najlepiej prezentować na tablicach multimedialnych. Moje Bambino posiada w ofercie nie tylko tablice, ale także całe zestawy multimedialne oraz projektory, wizualizery i akcesoria do nich. Polecamy także laptopy, tablety, drukarki i inny sprzęt IT niezbędny w każdej szkole.

Oddzielną grupę stanowią pomoce do nauki programowania i kodowania w szkole oraz interaktywne roboty. Znajdą tu Państwo praktycznie wszystkie pomoce dydaktyczne, które pomogą dzieciom i młodzieży rozwinąć skrzydła w kierunku informatycznym oraz będą wspierać rozwijanie umiejętności logicznego myślenia. Roboty edukacyjne są szczególnie lubiane przez dzieci a nauczycielom dają narzędzie, które urzeczywistnia zapisany na tablecie czy komputerze kod na realną reakcję robota. To sprawia, że dzieci jeszcze chętnie uczestniczą w zajęciach z robotem interaktywnym.