Ksera i urządzenia wielofunkcyjne do szkół i biur

Współcześnie, w każdej instytucji potrzebujemy archiwizować dokumentację przez określony czas. Również w szkole podstawowej urządzenie wielofunkcyjne do biura jest w codziennej pracy niezbędne. Dzięki niemu kserowanie, skanowanie czy drukowanie różnego typu dokumentów ułatwi pracę nauczycieli i naukę uczniów. Po pierwsze archiwizacja, a po drugie bieżące wsparcie pracowników szkół to główne zadania urządzenia, które najlepiej jest wstawić do sekretariatu.

W dobie cyfryzacji wiele zadań przechodzi do internetu, również w szkolnictwie. Mimo tego obowiązek związany z przechowywaniem dokumentów ciągle jest aktualny. Urządzenie, które usprawni prace biurowe w szkole, nadal jest niezastąpione. Sklep Moje Bambino, który kompleksowo wyposaża szkoły, oferuje sprzęt wysokiej klasy marki Epson i Canon, gwarantujący łatwą obsługę i bezawaryjność. Dopasuj rozmiar i funkcjonalność urządzenia do swoich oczekiwań. Czy wiesz, że posiadamy w ofercie drukarkę zdjęć A3 przy użyciu 6-kolorowego atramentu? Urządzenie wielofunkcyjne to nie tylko ksero biurowe.


Dlaczego sprzęt od Moje Bambino?

Oferujemy modele marki Epson, które wyposażano w tak wydajny atrament, że nie musisz go wymieniać aż przez 3 lata. Poza ekonomicznym atramentem, urządzenia Epson wyróżnia elastyczne rozwiązanie łączności bezprzewodowej. Co więcej, darmowe aplikacje mobilne zapewnią uczniom i nauczycielom korzystanie ze sprzętu z dowolnego miejsca. Wybierając asortyment do naszego sklepu, również taki jak ksero do szkoły kierujemy się dobrem dzieciaków, bo to przede wszystkim dla nich działamy. 

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę