Nauczanie zdalne - wyposażenie nauczyciela

Dynamiczna sytuacja w Europie i na świecie spowodowała zmiany w sposobie zdobywania edukacji oraz przekazywania wiedzy. E-learningi oraz lekcje online stały się codziennością i korzysta z nich wiele placówek. Aby zapewnić najwyższą jakość prowadzonych zajęć, w naszej ofercie znalazł się sprzęt do nauczania zdalnego dla nauczycieli.

Oferowany przez nas sprzęt komputerowy do nauczania zdalnego stanowczo ułatwi pracę każdemu nauczycielowi. Oprócz sprawnego komputera ważna jest też jakość przekazywanego obrazu i dźwięku. Kamery internetowe dostępne w naszym sklepie sprawią, że prowadzący zajęcia będą widziani wyraźnie, bez żadnych zakłóceń i widocznych pikseli. Im wyższa rozdzielczość, tym lepiej. W kamerkę może być wbudowany mikrofon, jednak są osoby, które wolą korzystać ze słuchawek z mikrofonem. Jest to rozwiązanie zapewniające niższe rozproszenie dźwięku, co zmniejsza prawdopodobieństwo niedosłyszenia czegoś lub niewyraźnego przekazania. Jest to niezwykle ważne w nauce języków, gdzie konwersacje i nauka mówienia to podstawa. Jakość dźwięku na tych lekcjach musi być jak najwyższa.


Nauczanie zdalne w szkole

Są osoby, które wolą prowadzić lekcje zdalne z budynku szkoły. Dla nich przygotowaliśmy całe wyposażenie sali do nauczania zdalnego. Monitor interaktywny, głośniki i laptop to coś, co jest niezbędne dla każdego nauczyciela w pomieszczeniu lekcyjnym. Rysowanie i pisanie na elektronicznej tablicy stanowczo ułatwi pracę przy prowadzeniu zajęć. Wbudowany w nią pakiet biurowy umożliwi sprawne zarządzanie materiałami potrzebnymi na lekcji, a przeglądarka pomoże w ukazywaniu uczniom nowych informacji.

Zjawisko, jakim jest nauczanie zdalne w szkole, jest coraz bardziej powszechne. Mimo że ma wielu przeciwników, jest ono bardzo wygodne i oszczędne. Aby takie zajęcia przebiegały sprawnie, uczniowie i osoby prowadzące takie zajęcia muszą mieć odpowiednie wyposażenie. Dostępny w naszej ofercie sprzęt do nauczania zdalnego dla nauczycieli sprawi, że lekcje prowadzone będą w najwyższej jakości.