undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
49 360
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry
Gruszki rehabilitacyjne

Gruszki i sakwy rehabilitacyjne

Wygodne i praktyczne gruszki rehabilitacyjne oferowane przez nasz sklep online wykonane są z trwałych i solidnych materiałów. Odpowiednio dobrany granulat wykonany z miękkiego, ale wytrzymałego styropianu oraz tkanina poszycia perfekcyjnie dopasowują się do ciała siedzącej osoby, oraz dają możliwość formowania w dowolne kształty. Dobrze sprawdzą się zarówno w kąciku do czytania, jak i podczas wspólnych zabaw. Tego rodzaju sakwy rehabilitacyjne dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu  można dopasować je do wystroju i kolorystyki takich pomieszczeń, jak klasy przedszkolne, świetlice, sale zabaw lub kąciki dla dzieci w sklepach, centrach handlowych i urzędach.

Każda oferowana przez nas gruszka rehabilitacyjna jest łatwa do utrzymania w czystości, dzięki zastosowaniu nowoczesnych tkanin PCV. Wszelkie zabrudzenia łatwo usuwa się zwykłymi środkami czystości, a sam materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Także przenoszenie gruszki nie jest kłopotliwe ze względu na małą wagę, około 4 kg. W związku z tym nawet dziecko poradzi sobie z ustawieniem tego sympatycznego mebelka.

Meble te doskonale nadają się do relaksu i zabawy, a cena, w której są one oferowane w naszym sklepie, pozwala na stworzenie kompletu zabawnych, ciekawych i zachęcających do siedzenia foteli o nietypowym kształcie. Kolejną ich zaletą jest możliwość wymiany styropianowego granulatu na nowy, gdy obecny się zużyje. W ten sposób gruszki te mogą służyć przez wiele lat, co czyni z nich nie tylko ekonomiczny, ale i praktyczny element wyposażenia przedszkoli i szkół.