undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
59 800
Przeznaczenie
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Wysokość siedziska
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Liczba schowków/wieszaków
więcej... mniej
Inne cechy szatni
więcej... mniej
Filtry
Wieszaki i ławki szatniowe

Wieszaki i ławki do szatni szkolnej


Wieszaki do szatni szkolnej oferowane w naszym sklepie internetowym to nowocześnie zaprojektowane, doskonale wykonane meble o wysokiej funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu bezpiecznych oraz trwałych materiałów mogą być używane zarówno w przedszkolu, jak i w szkole podstawowej. Oferujemy bogaty wybór wzorów, modeli oraz gwarantujemy wysoką jakość wykonania każdego produktu.
W naszej ofercie znajdują się także ławeczki szatniowe zaprojektowane tak, by korzystanie z nich było jednocześnie wygodne i praktyczne. Są to zarówno małe ławeczki z siedziskiem, jak i większe modele połączone z wieszakami na ubrania oraz wyposażone w wygodną półkę na buty. Tego rodzaju meble dostępne są jako elementy pojedyncze lub podwójne, co pozwala na dogodne zaplanowanie układu szatni i zagospodarowanie każdej przestrzeni, bez tworzenia zbyt dużego ścisku. Ławka z wieszakiem to nie jedyny praktyczny mebel, jaki znajduje się w asortymencie naszego sklepu. Dostępne są także wieszaki ścienne i wolnostojące, na których dzieci lub dorośli mogą pozostawiać swoje okrycia wierzchnie.

Wszystkie ławeczki szatniowe, wieszaczki oraz inne elementy niezbędne w każdej szatni, oferujemy w wielu zestawach kolorystycznych. Dzięki temu tworzone aranżacje będą przyjazne dzieciom, wesołe i będą wzbudzać miłe skojarzenia. Szczególnie polecanym przez nas produktem są ławeczki z regulowaną wysokością wieszaków, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla przedszkoli i szkół, ponieważ mogą one „rosnąć” razem z dzieckiem.
Dbając o bezpieczeństwo dzieci, które będą korzystać z naszych produktów, oferujemy towary posiadające odpowiednie atesty i certyfikaty, a także wykonane z przyjaznych i bezpiecznych materiałów oraz tworzyw. Wszystkie one odporne są na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w czyszczeniu oraz mają możliwość kilku konfiguracji ustawienia, czy to pod ścianą, plecami do siebie czy w inny sposób wymuszony kształtem oraz wielkością danego pomieszczenia. Wybierając nasze produkty, klient decyduje się na trwałe i eleganckie rozwiązania.