Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 11000
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Długość zestawu
więcej... mniej
Inne cechy zestawu mebli
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Trudnopalność
więcej... mniej
Filtry
Meble do klas, kolekcje mebli

Kolekcje i zestawy mebli szkolnych.

Nasz sklep internetowy oferuje atrakcyjne zestawy mebli do szkoły, które z łatwością można dopasować do urządzanej przestrzeni. Poszczególne propozycje sprawdzą się zarówno w małych salach, jak i w dużych pomieszczeniach. Dostępne komplety są najlepszym dowodem na to, że meble do szkoły mogą łączyć w sobie funkcjonalność z efektownym wyglądem. Można zdecydować się na rozbudowane zestawy składające się z szafek, regałów i szuflad, lub samodzielnie skompletować pełne umeblowanie na bazie pojedynczych modeli.

Aktualny cennik usatysfakcjonuje każdego klienta – zachęcamy do zapoznania się z atrakcyjnymi warunkami sprzedaży dla placówek publicznych. W naszym sklepie można znaleźć zestaw mebli szkolnych znakomicie dostosowany do wygody dzieci. Przegródki, szuflady i szafki są zlokalizowane na różnych wysokościach, tak aby maluchy z łatwością sięgały po ulubione zabawki. Wiele kompletów wyróżnia się dodatkowymi elementami, które uatrakcyjnią wspólną aktywność dzieci lub zachęcą do odpoczynku. Warto zwrócić uwagę na części pokryte wygodnym materacem, szafki typu kryjówki lub meble do szkoły z kolorowymi daszkami. Wśród dostępnych zestawów można wybrać umeblowanie dla starszych uczniów, jak i dla przedszkolaków. Poszczególne komplety są dedykowane najmłodszym dzieciom, tak jak bajkowa kolekcja mebli do szkoły zachwycająca kolorystyczną różnorodnością. Dzięki szafkom, szufladom i biurkom o dekoracyjnym wykończeniu z łatwością można zadbać o atrakcyjną aranżację klasy. Nawet w przypadku bardziej rozbudowanych kompletów cena nie jest wygórowana.

Stawiamy na wysoką jakość oferowanego asortymentu, dlatego można u nas kupić zestaw mebli szkolnych o bardzo wytrzymałej konstrukcji, który na długie lata zachowuje estetyczny wygląd – niezależnie od intensywności użytkowania. Oferta obejmuje komplety utrzymane w stonowanych odcieniach, jak i propozycje wyróżniające się intensywnymi, radosnymi kolorami. Proponujemy najmodniejsze wyposażenie meblowe klas zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania.