undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
6 110
Marka
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry
Farby do malowania ciała

Farby do malowania twarzy i ciała dla dzieci

W każdym dziecku tkwi mały artysta. Warto wykorzystać ten fakt i zapewnić maluchom jak najwięcej materiałów do tego, aby mogły oddawać się swojej pasji. Najmłodszych szczególnie zainteresują akcesoria, dzięki którym będą mogły malować twarz oraz ciało.
Farby do malowania twarzy i ciała to artykuły, które mogą być wykorzystywane zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych. Są one stworzone do tego, aby móc bez obaw stosować je na skórze. Nie zawierają szkodliwych, toksycznych substancji, a poza tym są wolne od parabenów. Farby do malowania ciała znajdują się w poręcznych opakowaniach, które ułatwiają ich aplikację. Warto także korzystać ze specjalnych kredek do twarzy.

Farby do twarzy i ciała dla dzieci umożliwiają stworzenie fantazyjnych wzorów na buziach, ale także na rękach czy nogach maluchów. Mogą być samodzielnie wykorzystywane przez najmłodszych i być sposobem na wspaniałą zabawę. W przypadku młodszych dzieci w malowaniu mogą pomóc osoby dorosłe. Rodzie, animatorzy czy opiekunowie w palcówkach edukacyjnych mogą urozmaicić czas maluchom, upodobniając je do ulubionych postaci z bajek lub zwierząt.
Sklep Moje Bambino oferuje farby, które mogą sprawić, że każde przedstawienie w przedszkolu czy szkole, event, przyjęcie czy urodziny będą niezapomniane. Bogata paleta barw, łatwe nakładanie i zmywanie tych produktów to tylko niektóre z ich zalet. Kolory można kupować oddzielnie lub postawić na zestaw, który łatwo ze sobą wszędzie zabrać. To samo dotyczy praktycznych kredek – można zdecydować się tylko na potrzebne odcienie albo na cały komplet.