Szafka z półkami na laptopy i tablety - 32 gniazda zasilania

Kod produktu: 031753
Niski stan magazynowy

10 999,90 zł­­

Brutto
Opis
Zaprojektowane w Danii wysokiej jakości mobilne szafki na laptopy i tablety wykonane z wytrzymałych materiałów. Przetrwają wiele lat intensywnego użytkowania, dlatego są dostosowane do przechowywania różnego rodzaju i wielkości urządzeń, więc nie trzeba kupować nowego mebla po wymianie laptopów na nowsze modele. Są łatwe do przemieszczania dzięki kółkom, w których są zastosowane łożyska kulkowe, nawet przy dużym obciążeniu poruszają się ze względną łatwością.
Szafki zostały skonstruowane tak, aby były łatwe w obsłudze, a zużyte lub uszkodzone części można było bez problemu wymienić.
Metalowa obudowa odprowadza ciepło, a konstrukcja szafki i wentylator umożliwiają przepływ powietrza, dzięki czemu temperatury są utrzymywane na niskim poziomie, a komputery nie przegrzewają się.
Szafki są dostępne w kilku rozmiarach i mają wbudowane gniazda do ładowania różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Są wyposażone w półki lub w przypadku szafki 031754 - w przegrody. Wykonane ze stali malowanej proszkowo. Maksymalna grubość urządenia - 54 mm. Zamek z przodu i z tyłu (do każdego 2 kluczyki w komplecie). Maksymalne obciążenie każdej półki 25 kg.


# głębokość z uchwytem 105 cm # wym. 70 x 87 x 135,5 cm # waga: 130 kg

• wym. 70 x 87 x 135.5
Brak list.
Aby używać list musisz być zalogowany. Logowanie/Rejestracja