undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
19 500
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry
Tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne ścienne do szkoły

Każda placówka edukacyjna powinna zostać wyposażona nie tylko w akcesoria do zabawy i nauki czy meble potrzebne dzieciom, ale również czytelny system informacyjny, który ułatwi dzieciom odnalezienie się w nowej przestrzeni czy trafienie do swojej klasy. Tabliczka informacyjna dla dzieci musi być czytelna, łatwa w zamocowaniu, a wymiana znajdujących się wewnątrz treści przebiegać szybko.

Sklep Moje Bambino specjalizujący się w ofercie zabawek, akcesoriów i pomocy do nauki oraz zabawy dla dzieci. Proponuje także produkty takie, jak: tabliczka informacyjna do szkoły, godło Rzeczypospolitej Polskiej w ramce czy flagę Polski do zawieszenia w klasie przy specjalnych uroczystościach. Tabliczka informacyjna ścienna i drzwiowa w różnych rozmiarach pozwoli na stworzenie czytelnego systemu komunikacyjnego w całym budynku, oznaczając poszczególne klasy, stołówkę, pokój nauczycielski czy innego rodzaju pomieszczenia. Wykonane z trwałych profili aluminiowych, tabliczki pozwalają na wygodne zamieszczenie informacji wewnątrz, które zabezpiecza antyrefleksyjna folia ułatwiając ich odczytywanie. Dzięki znajdującej się w zestawie przyssawce, wymiana informacji pod folią jest wyjątkowo prosta i szybka, a trwałość materiałów z których zostały wykonane proponowane przez nas tabliczki powoduje, że będą mogły one posłużyć przez wiele lat.

Korzystna cena i wysoka jakość oferowanych produktów to główne zalety, którymi odznacza się asortyment dostępny w sklepie Moje Bambino. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i składania zamówień, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i w ilościach hurtowych.