undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
219 4000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Długość zestawu
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Filtry
Tablice szkolne zielone bez nadruku

Zielone klasyczne tablice szkolne bez nadruku

Tablica kredowa to najstarsze narzędzie dydaktyczne, wykorzystywane już w czasach starożytności. Chociaż minęło wiele lat, dalej jest jednym z najbardziej praktycznych i użytecznych przedmiotów, służącym do przekazywania informacji. Profesjonalna tablica szkolna zielona bez nadruku to podstawowy element wyposażenia każdej szkoły. Jest niezbędnym sprzętem umożliwiającym uczniom skuteczne przyswajanie wiedzy i rozwiązywanie ćwiczeń. Rysowanie na tablicy może być dla dzieci również formą zabawy, która rozwija kreatywność i pobudza wyobraźnię. Tablica klasyczna jest także nieocenioną pomocą dla nauczyciela, który w prosty i szybki sposób może urozmaicić lekcję i zwrócić uwagę uczniów. Dlatego też w każdej szkolnej klasie powinien znajdować się chociaż jeden egzemplarz.

Tablice kredowe z pewnością przydadzą się również w każdym domu, sklepie, restauracji i w innych miejscach, w których potrzebne jest miejsce do zabawy, nauki i szybkiego zapisywania informacji. Są bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ ich łatwe i skuteczne czyszczenie nie stanowi żadnego problemu. Nasz sklep oferuje Państwu wysokiej jakości tablice kredowe bez nadruku w różnych rozmiarach - od 100x85cm do 340x100cm. Ich podstawową cechą jest niezawodna wytrzymałość oraz stabilna i w pełni bezpieczna konstrukcja. Każda tablica została wykonana z najwyższej jakości aluminium, dzięki czemu przez wiele lat służy bez zarzutów, bez względu na częstotliwość użytkowania.

Oprócz tradycyjnego zastosowania, nasze tablice kredowe posiadają także właściwości magnetyczne. Dzięki tej funkcji możemy umieszczać na nich plakaty, rysunki, zdjęcia i inne pomoce edukacyjne, które urozmaicą lekcje lub będą stanowić dekorację każdego wnętrza. Niewątpliwą zaletą tablic znajdujących się w naszym asortymencie jest również ich korzystna cena oraz dożywotnia gwarancja. Nasze zielone tablice szkolne to produkty najwyższej klasy, które z pewnością sprostają Państwa wymaganiom. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu i do skorzystania z oferty!