undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
399 1300
Przeznaczenie
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Filtry
Szafki - kryjówki

Kryjówki i kabiny wyciszające dla dzieci

Bazy, kryjówki, fortece... kto z nas, dorosłych, nie tworzył ich w dzieciństwie? Niestety, z biegiem lat zapominamy, ile przyjemności dawała nam chwila samotności, miejsce, w którym możemy odpocząć od natłoku wrażeń. Tymczasem, dzieci nadal potrzebują takiego schronienia, może nawet bardziej, niż my - otacza ich znacznie więcej bodźców, niż dawniej. Małe, zaciszne, nieco zaciemnione miejsce daje poczucie bezpieczeństwa, stwarza warunki, jakie panowały w brzuchu mamy. Kryjówka dla dzieci to świetny pomysł na zaadaptowanie kącika w sali, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem najmłodszych.

Kabiny wyciszające dla dzieci mogą służyć nie tylko jako miejsce do odosobnienia - z powodzeniem mogą one bawić się w kabinie wraz z rówieśnikami, co sprzyja nawiązywaniu pozytywnych relacji pomiędzy dziećmi. Ponadto, wspólna zabawa w takowej kryjówce to świetna okazja do odgrywania rozmaitych ról, gdzie kryjówka może stać się zamkiem, statkiem pirackim i co jeszcze tylko dziecięca wyobraźnia podpowie. Rozwija to kreatywność dziecka, jak i jego umiejętności społeczne. Takie kryjówki i kabiny wyciszające świetnie nadają się do przedszkola lub żłobka, sprawdzą się również w każdym dziecięcym pokoiku.
Nasz sklep w swojej ofercie posiada szeroką gamę kryjówek i kabin wyciszających, które różni kolorystyka, rozmiar, funkcje czy cena, dlatego gwarantujemy, że każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie, my zaś gwarantujemy zadowolenie każdego dziecka.