Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Dostępność
więcej... mniej
Cena
9 9025
Model
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Regulacja wysokości
więcej... mniej
Rozmiar krzesła
więcej... mniej
Wysokość siedziska
więcej... mniej
Materiał siedziska
więcej... mniej
Kolor siedziska
więcej... mniej
Rodzaj nóg krzesła
więcej... mniej
Kolor stelaża krzesła
więcej... mniej
Inne cechy krzesła
więcej... mniej
Filtry
Krzesła

Wyposażenie meblowe placówek dydaktycznych – krzesła.

Każda placówka oświatowa ma swoje potrzeby co do rozmiarów czy walorów estetycznych wyposażenia meblowego, jednak wszystkie potrzebują mebli wysokiej jakości, wykonanych zgodnie z obowiązującymi normami. Wszystkie te wysokie oczekiwania spełniają krzesła oferowane przez Moje Bambino. Nasza oferta krzeseł skierowana jest zarówno do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych jak i liceów, techników.

W swojej ofercie posiadamy stabilne, urocze krzesełka drewniane, które uwielbiają małe dzieci, ale także kolorowe wyprofilowane krzesełka z tworzywa, które dostosowane są do małych plecków. Sprawdzą się one przy wytężonej pracy przy rysowaniu czy układaniu puzzli, ale także w tematycznych kącikach czy podczas spożywania posiłków. W żłobkach czy klubach malucha niezbędne będą także wygodne krzesełka do karmienia.

Dla starszych dzieci w szkole polecamy klasyczne krzesła z metalowym stelażem w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze krzesła posiadają wyprofilowane siedziska wykonane ze sklejki, które pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała podczas siedzenia. Polecamy także nowoczesne krzesła szkolne wykonane z tworzywa sztucznego w różnych kolorach. Do klas informatycznych czy pracowni sprawdzą się najlepiej krzesła obrotowe.

Placówki oświatowe to nie tylko sale lekcyjne. Znajdą Państwo u nas także krzesła do gabinetów, na korytarze czy do stołówek. Wyjątkową ofertę stanowią również krzesła multifunkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z szeroka ofertą naszych krzeseł.