• 090378
  • indywidualne zamówienie
  • Darmowa dostawa!
8 999,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Zjeżdżalnia, na którą maluchy wejdą po drabince łukowej. Materiał: Stal cynkowana, dwukrotnie malowana proszkowo. Ślizg ze stali nierdzewnej całkowicie odpornej na warunki atmosferyczne. Płyta polietylenowa HDPE całkowicie odporna na działanie warunków atmosferycznych.

Wymiary: 342 x 57 cm; Strefa bezpieczeństwa: 692 x 357 cm; Wysokość całkowita: 237 cm; Wysokość swobodnego upadku: 150 cm. Produkt zgodny z PN EN 1176-1:2009.

Dostawa i montaż w gruncie rodzimym (naturalna warstwa ziemi, piasek, trawa) są wliczone w cenę urządzeń. Montaż w kostce brukowej, nawierzchni betonowej itp. wymaga osobnej wyceny.

GWARACJA:
• 10 lat: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów z tworzyw HDPE, HPL oraz stali nierdzewnej ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.
• 5 lat: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów ze stali cynkowanej ogniowo oraz elementów aluminiowych ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.
• 3 lata: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów plastikowych, stali cynkowanej i malowanej proszkowo, lin i siatek wspinaczkowych oraz elementów wykonanych z laminatu ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.
• 2 lata: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów drewnianych i drewnopochodnych, gumowych i wszelkich innych, które nie zostały wymienione powyżej, ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

Wszystkie materiały ulegają naturalnemu starzeniu. Wskutek upływu czasu ich właściwości estetyczne mogą się pogarszać. Jest to proces, który nie wpływa na trwałość produktu i jego bezpieczeństwo. Dopuszczalne są zmiany intensywności kolorów elementów barwionych, pęknięcia drewna oraz wytarcia lub uszkodzenie powłok malarskich wynikających z normalnej eksploatacji (dotyczy to głównie stopni drabinek, uchwytów, lin oraz podestów). Stal nierdzewna AISI 304 w bezpośrednim kontakcie z bryzą morską lub w nadmorskich obszarach może z czasem pokryć się nalotem. Podobna sytuacja może zaistnieć w przypadku usytuowania urządzeń w otoczeniu z chlorowaną wodą. W związku z powyższym w takim środowisku zaleca się stosowanie stali nierdzewnej AISI 316.

Gwarancja nie obejmuje:

- nieprzestrzegania zasad prawidłowego korzystania oraz wandalizmu,

- dokonywania napraw lub przeróbek przez osoby nieupoważnione przez producenta,

- wadliwego montażu przeprowadzonego przez nabywcę,

- zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych takich jak: powódź, pożar, porywisty wiatr.
• od 3 do 12 lat

Załączniki

Szczegóły produktu

Wiek
3-6 lat
Wiek
9+
Wiek
7-9 lat
Przeznaczenie
przedszkole
Przeznaczenie
szkoła podstawowa
Przeznaczenie
szkoła I-III
Kolekcja placu zabaw
Active