Piaskownica z siedziskami
  • 090205
  • złóż zamówienie
  • Darmowa dostawa!
4 299,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Piaskownica kwadratowa z siedziskami. Konstrukcja: drewno klejone, stal cynkowana i malowana proszkowo. Odporna na warunki atmosferyczne płyta HDPE. Produkt zgodny z PN-EN 1176-1:2009.

Wymiary: 271 x 271 cm; Strefa bezpieczeństwa: 571 x 571 cm; Wysokość całkowita: 30 cm; Wysokość swobodnego upadku: 30 cm.

Dostawa i montaż w gruncie rodzimym (naturalna warstwa ziemi, piasek, trawa) są wliczone w cenę urządzeń. Montaż w kostce brukowej, nawierzchni betonowej itp. wymaga osobnej wyceny.
GWARACJA:

• 10 lat: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów z tworzyw HDPE, HPL oraz stali nierdzewnej ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

• 5 lat: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów ze stali cynkowanej ogniowo oraz elementów aluminiowych ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

• 3 lata: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów plastikowych, stali cynkowanej i malowanej proszkowo, lin i siatek wspinaczkowych oraz elementów wykonanych z laminatu ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

• 2 lata: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów drewnianych i drewnopochodnych, gumowych i wszelkich innych, które nie zostały wymienione powyżej, ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

Wszystkie materiały ulegają naturalnemu starzeniu. Wskutek upływu czasu ich właściwości estetyczne mogą się pogarszać. Jest to proces, który nie wpływa na trwałość produktu i jego bezpieczeństwo. Dopuszczalne są zmiany intensywności kolorów elementów barwionych, pęknięcia drewna oraz wytarcia lub uszkodzenie powłok malarskich wynikających z normalnej eksploatacji (dotyczy to głównie stopni drabinek, uchwytów, lin oraz podestów). Stal nierdzewna AISI 304 w bezpośrednim kontakcie z bryzą morską lub w nadmorskich obszarach może z czasem pokryć się nalotem. Podobna sytuacja może zaistnieć w przypadku usytuowania urządzeń w otoczeniu z chlorowaną wodą. W związku z powyższym w takim środowisku zaleca się stosowanie stali nierdzewnej AISI 316.

Gwarancja nie obejmuje:
- nieprzestrzegania zasad prawidłowego korzystania oraz wandalizmu,
- dokonywania napraw lub przeróbek przez osoby nieupoważnione przez producenta,
- wadliwego montażu przeprowadzonego przez nabywcę,
- zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych takich jak: powódź, pożar, porywisty wiatr.
• od 1 do 7 lat

Załączniki

Szczegóły produktu

Wiek
18-24 miesiące
Wiek
3-6 lat
Wiek
12-18 miesięcy
Wiek
2-3 lata
Przeznaczenie
żłobek
Przeznaczenie
przedszkole
Kolekcja placu zabaw
Eco