• 848002
  • dostępny
  • Darmowa dostawa!
599,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Polskie klocki konstrukcyjne Linden wykonane są z certyfikowanego drewna lipowego, a ich faktura jest wyjątkowo gładka i przyjemna w dotyku. Każdy z elementów zestawu jest jednolity.

Zestaw 500 szt. klocków Linden znajduje się w praktycznym worku żeglarskim i dedykowany jest dla świetlic oraz pracowni szkolnych i przedszkolnych. Klocki idealnie nadają się do samodzielnej zabawy, pracy w grupie, np. podczas zajęć kreatywnych i warsztatów.

Klocki Linden przeznaczone są do swobodnego tworzenia budowli przestrzennych (pionowych lub poziomych), ze specjalnym wskazaniem dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Nie potrzebujemy żadnych umocnień, aby móc tworzyć unikatowe konstrukcje.

Linden to niekończąca się rozrywka dla najmłodszych, a także relaks dla dorosłych, którzy z zaangażowaniem budują wraz ze swoimi pociechami.

Klocki pobudzają dzieci do samodzielnego myślenia - nie narzucają schematów - nie posiadają instrukcji użytkowania. Zabawa klockami w naturalny sposób wspiera:

- rozwój kreatywnego myślenia,

- stymulację wyobraźni przestrzennej,

- naukę współpracy,

- doskonalenie zdolności manualnych,

- nabywanie umiejętności koncentracji.

 

KATALOG Z INSPIRACJAMI >>

INSTRUKCJE BUDOWANIA >>

ZDJĘCIA BUDOWLI O RÓŻNYM POZIOMIE TRUDNOŚCI >>

SCENARIUSZE ZABAW >>

REKOMENDACJE >>

FILMIKI >>

WYWIAD >>

W zakładce ZAŁĄCZNIKI znajdą Państwo instrukcje budowania. 

 

 

 

Klocki Linden to produkt polecany przez pedagogów, terapeutów i psychologów dziecięcych. Wykorzystywane są w trakcie terapii Integracji Sensorycznej.


Wymiary klocka: 12,30 x 2,46 x 0,82 cm

Wymiary worka: 50 x 48 cm

 

 

 

 

Załączniki

Pobierz

Szczegóły produktu

Przeznaczenie
świetlica