• 090255
  • indywidualne zamówienie
  • Darmowa dostawa!

Cena promocyjna dotyczy zakupu 1 szt. urządzenia

5 699,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Huśtawka, na której może bujać się 3 dzieci jednocześnie. Kotwienie: zagłębione 50 cm w gruncie. Płyta polietylenowa HDPE całkowicie odporna na działanie warunków atmosferycznych. Konstrukcja: stal sprężynowa 20 mm. Śruby: nierdzewne. Stal cynkowana i malowana proszkowo.
Siedzisko: płyta polietylenowa HDPE całkowicie odporna na działanie warunków atmosferycznych. Wymiary: 208 x 235 cm;
Strefa bezpieczeństwa: 508 x 535 cm;
Wysokość całkowita: 76 cm;
Wysokość swobodnego upadku: 47 cm.
Produkt zgodny z PN-EN 1176-1:2009.
Dostawa i montaż w gruncie rodzimym (naturalna warstwa ziemi, piasek, trawa) są wliczone w cenę urządzeń. Montaż w kostce brukowej, nawierzchni betonowej itp. wymaga osobnej wyceny.
GWARACJA:

• 10 lat: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów z tworzyw HDPE, HPL oraz stali nierdzewnej ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

• 5 lat: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów ze stali cynkowanej ogniowo oraz elementów aluminiowych ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

• 3 lata: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów plastikowych, stali cynkowanej i malowanej proszkowo, lin i siatek wspinaczkowych oraz elementów wykonanych z laminatu ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

• 2 lata: Gwarancja obejmująca wszelkie wady elementów drewnianych i drewnopochodnych, gumowych i wszelkich innych, które nie zostały wymienione powyżej, ujawnione podczas użytkowania, a wynikające z przyczyn produkcyjnych.

Wszystkie materiały ulegają naturalnemu starzeniu. Wskutek upływu czasu ich właściwości estetyczne mogą się pogarszać. Jest to proces, który nie wpływa na trwałość produktu i jego bezpieczeństwo. Dopuszczalne są zmiany intensywności kolorów elementów barwionych, pęknięcia drewna oraz wytarcia lub uszkodzenie powłok malarskich wynikających z normalnej eksploatacji (dotyczy to głównie stopni drabinek, uchwytów, lin oraz podestów). Stal nierdzewna AISI 304 w bezpośrednim kontakcie z bryzą morską lub w nadmorskich obszarach może z czasem pokryć się nalotem. Podobna sytuacja może zaistnieć w przypadku usytuowania urządzeń w otoczeniu z chlorowaną wodą. W związku z powyższym w takim środowisku zaleca się stosowanie stali nierdzewnej AISI 316.

Gwarancja nie obejmuje:
- nieprzestrzegania zasad prawidłowego korzystania oraz wandalizmu,
- dokonywania napraw lub przeróbek przez osoby nieupoważnione przez producenta,
- wadliwego montażu przeprowadzonego przez nabywcę,
- zdarzeń losowych i klęsk żywiołowych takich jak: powódź, pożar, porywisty wiatr.
• od 1 do 12 lat

Załączniki

Szczegóły produktu

Wiek
7-9 lat
Wiek
18-24 miesiące
Wiek
3-6 lat
Wiek
9+
Wiek
12-18 miesięcy
Wiek
2-3 lata
Przeznaczenie
żłobek
Przeznaczenie
szkoła I-III
Przeznaczenie
przedszkole
Przeznaczenie
szkoła podstawowa
Kolekcja placu zabaw
Active

Mogą Ci się spodobać