certy_dzieciak.png

Od wielu lat bezpieczeństwo i komfort użytkowników jest naszym priorytetem. Wiemy, że oprócz dobrego pomysłu, kluczowa jest także realizacja projektu.

Dlatego w naszych zakładach produkcyjnych dbamy o zachowanie wysokich standardów na każdym etapie produkcji. Starannie dbamy o dobór surowców i komponentów, które pozwalają stworzyć wysokiej klasy, bezpieczne produkty.

Wszystkie nasze produkty podlegają stale ścisłym kontrolom i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa poświadczające zgodność z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

certy_biuro.png

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące certyfikatów, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

Aby pobrać certyfikat na produkt zakupiony w firmie Moje Bambino, prosimy skorzystać ze strony:


http://certyfikaty.mojebambino.pl/

certy_kolory.png

Partnerem naszej firmy jest jednostka certyfikacyjna TÜV Rheinland Polska, która jest częścią międzynarodowego koncernu TÜV Rheinland Group.

Firma Moje Bambino Sp. z o.o. Sp. k. otrzymała indywidualny numer ID 0000040926.

Pozytywnie zakończony proces certyfikacji kończy się wydaniem certyfikatu, na którym znajduje się numer ID.

certy_szycie.png

Od samego początku dbamy, o to aby nasze materace, siedziska i kształtki rehabilitacyjne były wolne od ftalanów i spełniały wytyczne normy EN 71-3 oraz dyrektywy 2005/84/EC Parlamentu Europejskiego

certy_magazyn.png

Wiemy, że ochrona przeciwpożarowa odgrywa coraz istotniejszą rolę, zwłaszcza w pomieszczeniach ogólnodostępnych i na drogach ewakuacyjnych, którymi często są szatnie, korytarze. Dlatego zaprojektowaliśmy produkty z trudnopalnych tkanin i płyt laminowanych. Tkaniny poddane działaniu ognia, topią się, a nie palą, nie wytwarzają gazów palnych. Podczas produkcji tkanina trudnopalna zostaje zaimpregnowana specjalnym preparatem, który wnika w jej strukturę. Materiały posiadają atest zgodny z normą BS 5852, wydawany przez brytyjski instytut Furniture Industry Research Association (FIRA).

certy_zbiorcze.png

Nasze meble wykonane z laminowanych płyt drewnopochodnych o zmniejszonej palności, posiadają właściwości zapewniające nierozprzestrzenianie ognia i niepowstawania łatwopalnych cząsteczek.

Tworzywa, z których są wykonane nasze meble, posiadają ognioodporność w klasie B-s1, d0 zgodnie z DIN EN 13501-1.