undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
5 8813
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Naczynia Arcoroc

Naczynia Arcoroc - serwisy obiadowe na stołówkę

Naczynia, które są używane na stołówkach, muszą być zaprojektowane z myślą o ich długim i intensywnym wykorzystywaniu. Sklep Moje Bambino oferuje serwisy i komplety obiadowe przeznaczone właśnie dla tego typu miejsc.
Naczynia Arcoroc spełniają najwyższe standardy jakości. Są solidne, niezwykle wytrzymałe i wykonane z wysokogatunkowego materiału. Do ich produkcji wykorzystano szkło. Tworzywo to jest gładkie, a na jego powierzchni nie znajdują się zagłębienia, w których mogłyby rozwijać się groźne bakterie i drobnoustroje. Ponadto zarówno talerze, jak i szklanki czy kubki mogą być myte w zmywarce. Nie ma też przeciwwskazań, aby używać ich w kuchence mikrofalowej.
Serwisy obiadowe na stołówkę produkowane są z niezwykle wytrzymałego szkła hartowanego. Taki sposób obróbki tego materiału sprawia, że staje się on odporny na uszkodzenia mechaniczne i na stłuczenie. Jest to duża zaleta naczyń, które każdego dnia będą wielokrotnie używane do serwowania posiłków oraz często będą myte.

Chcąc wyposażyć stołówkę, można zdecydować się na talerze i kubki na sztuki, a także na zakup pojedynczych bulionówek, salaterek, czy też filiżanek. Warto uzupełnić taki zestaw o mniejsze talerzyki deserowe. Naczynia Arcoroc cechuje prosta stylistka i bardzo estetyczne wykonanie. Mogą być wykonane z transparentnego szkła lub takiego, które zostało zabarwione na biały kolor. Odporność na uszkodzenia, walory wizualne oraz możliwość skomponowania zestawu obiadowego według własnych potrzeb, to gwarancja kompletnego wyposażenia stołówki.