Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
11 12500
Wiek
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Rodzaj biurka
więcej... mniej
Front biurka
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Narożniki
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Dostępność
więcej... mniej

Szeroki wybór tablic informacyjnych do ośrodków edukacyjnych lub biur

Sklep Moje Bambino oferuje szkolne tablice informacyjne, zarówno stojące, jak i wiszące, które można umieścić w placówkach edukacyjnych: w klasach, świetlicach, salach przedszkolnych oraz na korytarzach. Przy dokonywaniu wyboru odpowiedniego produktu należy pamiętać, że tablica informacyjna do szkoły powinna być jak najbardziej funkcjonalna oraz cechować się wysoką estetyką, stanowiąc wizytówkę placówki.

Nasz asortyment obejmuje szkolne tablice korkowe w klasycznym kolorze, a także o bardziej wyrazistych odcieniach zieleni, błękitu oraz różu, które z pewnością ożywią przestrzeń. Część tablic korkowych, przeznaczonych do przedszkoli oraz najmłodszych klas szkół podstawowych zdobią ciekawe aplikacje, wprowadzające cieplejszą atmosferę do pomieszczenia. Tablice welurowe doceni każdy nauczyciel, który wykorzystuje materiał dydaktyczny (litery, liczby, liczmany) posiadający z tyłu rzep. Ten sposób mocowania pomocy edukacyjnych jest bezpieczniejszy dla dzieci niż tradycyjne pinezki czy szpilki. Dwustronne ścianki moderacyjne suchościeralno-magnetyczne, po których można pisać oraz korkowe świetnie sprawdzą się wówczas, kiedy zachodzi potrzeba estetycznego podziału przestrzeni, a także zamieszczenia ogłoszeń, czy też dłuższych relacji z życia szkoły, obchodów dnia patrona albo ważnych rocznic. Do wszystkich dostępnych ścianek można dokupić kółka, które sprawią, że bez problemu będzie można je przestawiać w dowolne miejsce. Podobną mobilnością oraz uniwersalnością wykazuje się kredowa tablica obrotowo jezdna o właściwościach magnetycznych. Można po niej pisać, a także przyczepić np. mapkę czy inne materiały dydaktyczne. Warto zwrócić uwagę na przesuwane kolumnowe tablice kredowo-suchościeralne, pozwalające zaoszczędzić miejsce w klasie. Dzięki systemowi przesuwania wszystkie zapisane informacje pozostają widoczne dla uczniów, a prowadzący może w każdej chwili się do nich odwołać.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mojego Bambino. Atrakcyjna cena produktów pomoże w kompleksowym wyposażeniu Państwa szkoły bądź przedszkola.