undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
29 49900
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Programy multimedialne logopedyczne

Wczesne wspomaganie rozwoju mowy u dziecka

Rozwój mowy dziecka nie zawsze przebiega prawidłowo. Z różnych przyczyn etap wypowiadania pierwszych słów opóźnia się lub w kolejnych fazach rozwoju mowy występują trudności z prawidłowym wypowiadaniem głosek albo inne, specyficzne dysfunkcje. Dla zmartwionych rodziców pojawia się jednak nadzieja, którą daje logopedia. Ta prężnie rozwijająca się dziedzina dysponuje szeregiem metod oraz narzędzi, które wspomagają rozwój mowy, a przy okazji wiele innych funkcji takich jak: spostrzeganie, myślenie czy koncentracja.

Nasz sklep oferuje różnorodne pomoce logopedyczne, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w poradniach logopedycznych, psychologiczno- pedagogicznych, placówkach oświatowych oraz domach prywatnych. Program stymulujący rozwój mowy dzieci, na którym opierają się nasze produkty, został przygotowany przez doświadczonych specjalistów, który posiadają nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale też wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Programy multimedialne, które proponujemy Państwu pod postacią materiałów dydaktycznych z zakresu rozwoju mowy i logopedii, posiadają ponadto liczne wyróżnienia nadane przez praktyków. Budzą zaufanie i pozwalają osiągać zadowalające efekty, potwierdzone widoczną poprawą mowy.
Programy zostały stworzone z myślą o specyficznych potrzebach dzieci oraz mając na uwadze wczesne wspomaganie rozwoju mowy. Poza tym, że niosą ze sobą wartość edukacyjną, posiadają atrakcyjną szatę graficzną, przemyślany schemat przebiegu pracy. Budzą ciekawość i zainteresowanie, a ich użytkownicy z przyjemnością z nich korzystają. Największą jednak zaletą oferowanych przez nas produktów jest wszechstronność oraz potwierdzona skuteczność. Stosowanie materiałów pozwala rozwinąć funkcje poznawcze oraz społeczne, jednocześnie działając w podstawowym obszarze, jakim jest mowa.

Stosowanie większości produktów wymaga spełnienia określonych warunków technicznych, wyszczególnionych w opisie każdego z nich. Cena waha się od kilkunastu do kilku tysięcy złotych.