undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
5599 16000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Kolekcja placu zabaw
więcej... mniej
Filtry
Domki ogrodowe dla dzieci

Aktywny domek dla dzieci do ogrodu

Kto z nas nie tworzył w dzieciństwie swoich baz? Miejsca dostępnego tylko dla wybranych, w którym można było się ukryć na chwilę przed otoczeniem. Takie tworzenie swojego miejsca pozytywnie wpływa na kreowanie niezależności dziecka. Wszystkie zalety własnoręcznie stworzonej bazy posiada domek do ogrodu - marzenie każdego małego, jak i dorosłego już dziecka.

Domek ogrodowy dla malucha, który można umieścić w przedszkolnym ogrodzie, daje dzieciom wiele możliwości zabawy. Nie tylko mogą one skryć się na chwilę przed dorosłymi, ale pobudzać swoją wyobraźnię i kreatywność wymyślając niezliczone zabawy. Poprzez taką zabawę, w której każdy uczestnik ma wyznaczoną rolę i zadania, dzieci uczą się współdziałania, zasad, jakie panują w społeczeństwie, rozwiązywania konfliktów, trudnej sztuki kompromisu, a także odpowiedzialności. Domek ogrodowy znacznie ułatwi dzieciom wcielenie się w określone postaci, a zarazem ćwiczenia tych wszystkich trudnych do opanowania kompetencji. Poprzez rozmaite zabawy dzieci uczą się również, jak należy zachować się w domu, restauracji, przychodni i wielu innych miejscach i sytuacjach społecznych, które tylko podpowiada wyobraźnia.

Aktywne domki dla dzieci do ogrodu, jakie znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego, z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się domki, które wyposażone są w rozmaite gry, mogą także wybrać Państwo prawdziwy pałac zabaw, który zachwyci każdego przedszkolaka! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także niezwykle z atrakcyjną ceną naszych domków.