undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
89 3000
Dostępność
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Zestawy instrumentów muzycznych

Zestawy instrumentów dla dzieci

Muzyka, szczególnie w formie rytmiki przynosi ogromne korzyści dzieciom poczynając już od przedszkola. Stały kontakt i samodzielne granie na instrumentach staje się więc jednym z ważniejszych przedmiotów. Aby te zajęcia stały się przyjemnością nasz sklep przedstawia Państwu instrumenty dla dzieci, które powinny znaleźć się na każdej takiej lekcji.

Zestawy muzyczne zawierają podstawowe instrumenty, które dzięki swojej prostocie może obsłużyć każde dziecko. Drewniane elementy są wytrzymałe, a każdy przetestowany został pod względem bezpieczeństwa użytkowania dla mniejszych dzieci od 3 roku życia. Ciekawe kształty, kolorowe obróbki oraz wydobyty z nich dźwięk to przyjemność dla każdej pociechy. Z chęcią skorzysta z możliwości zagrania na każdym z nich. Niewielka cena całych zestawów pozwoli na skompletowanie wyposażenia dla wszystkich uczniów znajdujących się w grupie, a nawet stworzenia wyjątkowych zajęć muzycznych pozalekcyjnych.

Zestaw instrumentów muzycznych składa się z podstawowych przyrządów, takich jak: cymbałki, dzwonki, trójkąty, marakasy, bębenki, talerze i wiele innych. Dzięki nim nauczyciel z powodzeniem stworzy wyśmienity koncert już z dziećmi w wieku przedszkolnym. Każda pociecha będzie miało szansę poznać i nauczyć się grania na różnorodnych instrumentach, zdobywając jednocześnie wiele umiejętności manualnych. Granie na instrumentach pobudza rozwój zmysłu słuchu, koncentrację, uczy cierpliwości i samodyscypliny, łagodzi stres, a kontakt z nimi od najmłodszych lat często wydobywa ukryte talenty.