undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
4 560
Dostępność
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Pomoce do nauki pisania

Przygotowanie do nauki pisania - pomoce dydaktyczne

Nauka pisania to skomplikowany i długotrwały proces, który rozpoczyna się w wieku przedszkolnym i trwa poprzez początkowe klasy szkoły podstawowej. Dziecko musi najpierw opanować technikę trzymania narzędzia do pisania, a potem wykształcić umiejętność kontrolowania ruchów ręki, tak by pisane litery były czytelne i rozpoznawalne. W zadaniu tym mogą mu pomóc oferowane przez nasz sklep materiały dydaktyczne oraz akcesoria do nauki pisania. Są to nowoczesne i przyjazne dziecku produkty takie jak zestawy do ćwiczenia pisania, tabliczki ze szlaczkami czy też nasadki na ołówki wymuszające prawidłowy uchwyt. Wszystkie oferowane przez nas produkty są kolorowe, atrakcyjne dla dzieci i zachęcające do nauki poprzez zabawę. Dzięki nim proces uczenia się pisania może przebiegać w radosnej atmosferze, bez stresowania dzieci i wytwarzania niepotrzebnej presji.

W prezentowanej kategorii znajdują się wszelkiego rodzaju pomoce dla dzieci znajdujących się w początkowej fazie swojej edukacji. Są to między innymi warsztaty obrazkowe, plansze czy też zabawki, które mają na celu wyćwiczenie lub korektę chwytu pisarskiego. Przygotowanie do nauki pisania jest ważnym zadaniem pracujących w przedszkolu nauczycieli, może je znacząco ułatwić korzystanie z praktycznych pomocy naukowych. Skuteczne, a jednocześnie wygodne nasadki, tablice do ćwiczenia pisania dwuręcznego, piaskownice czy tablice ze szlaczkami są niezastąpionym narzędziem w pracy pedagoga z dziećmi w wieku przedszkolnym. Uwzględniają one nie tylko założenia programowe, ale także stopień rozwoju intelektualnego dzieci.

Oferowane przez nas produkty są nie tylko estetyczne, ale także bezpieczne, gdyż wykonane są z wysokiej jakości materiałów spełniających normy przewidziane dla przedmiotów przeznaczonych dla dzieci. Nasze produkty pozwolą na uzupełnienie wyposażenia przedszkola o praktyczne i wyjątkowo przydatne pomoce edukacyjne i terapeutyczne z zakresu zagadnienia takiego jak nauka pisania, dlatego zapraszamy do poznania naszego asortymentu znajdującego się w tej kategorii.