Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 200
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Cecha zabawki
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Filtry
Plastelina, artykuły do modelowania

Plastelina, piasek kinetyczny i ciastolina do modelowania

Modelowanie to zdecydowanie jedno z ulubionych zajęć dzieci w różnym wieku. Wykonywanie prac lub swobodna zabawa z użyciem plasteliny czy modeliny dostarcza dziecku wiele przyjemności, przyczyniając się jednocześnie do jego wszechstronnego rozwoju. Po pierwsze, zabawa z plasteliną przyczynia się do rozwoju motoryki małej. Korzystając z plasteliny, dziecko używa obu rączek, co wymaga współpracy obu półkul mózgu - dzięki temu podczas zabawy jednocześnie rozwija się logiczne myślenie dziecka, zdolności językowe, wyobraźnia oraz emocje, jak również koncentracja uwagi. Co ciekawe, zabawa z plasteliną, angażując obie dłonie, z powodzeniem może wspierać ćwiczenia... logopedyczne, ponieważ podczas pracy obu rąk, automatycznie w buzi dziecka porusza się również język. Plastelina dla dzieci, dzięki swym szerokim zaletom, to świetny i ponadczasowy sposób na ciekawe zajęcia, które zapewnią wszechstronny rozwój.

Ciekawą formą zajęć manualnych dla dzieci jest piasek kinetyczny. Daje on nieograniczone możliwości zabawy, jest również chętnie wykorzystywany podczas zajęć szkolnych oraz terapeutycznych. Z jego pomocą można tworzyć najróżniejsze budowle, rozwijając dziecięcą kreatywność oraz umiejętności manualne. Sprawdzi się również do odciskania dłoni i stóp, stanowiąc formę masażu. Świetną zabawą dla dziecka z wykorzystaniem piasku jest również nauka krojenia nożem. Oczywiście, zabaw i możliwości jest o wiele więcej, dlatego warto wprowadzić piasek do codziennych zabaw i zajęć szkolnych.
Plastelina dla dzieci, jak również piasek kinetyczny i ciastolina, to ponadczasowe i uwielbiane przez dzieci akcesoria, a nasz sklep w swojej ofercie posiada szeroką ofertę takowych produktów, które są w pełni bezpieczne dla dzieci, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą.