undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
159 870
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry
Lustra

Bezpieczne lustra logopedyczne do pokoju dziecka

Lustro jest jednym z ulubionych elementów zabawy nawet dla najmłodszych maluchów. Już na początku swojego rozwoju chętnie obserwują w nich siebie. Lustro do pokoju dziewczynki lub chłopca to także polecany element minimalistycznego wystroju według metody Marii Montessori, która zdobywa coraz większą popularność w ostatnich latach. Wiszące horyzontalnie lustra logopedyczne to także element wystroju gabinetów specjalistów zajmujących się problemami z rozwoje mowy u dzieci. Pozwalają one na uważną obserwację dokonywaną przez samo dziecko oraz logopedę, jak pracuje jego aparat mowy i jakie wady można skorygować, aby ułatwić dziecku nauczenie się wymawiania poszczególnych, trudniejszych głosek.

Wiele osób, zwłaszcza początkujących rodziców, zastanawia się jednak, jak wybrać bezpieczne lustro do pokoju dziecka, aby nie przewróciło się ono i nie rozbiło w drobne kawałki niebezpieczne dla malucha. Z pomocą przychodzi sklep Moje Bambino, gdzie dostępne są bezpieczne lustra. Można je powiesić zarówno w pokoju dziecięcym, jak i w gabinecie logopedycznym. Prostokątne w kształcie, zostały podklejone specjalną folią uniemożliwiającą rozbicie szkła. Mocowane do ścian za pomocą wkrętów, będą w pełni bezpieczne, zarówno dla mieszkańców pokoju dziecięcego, jak i pacjentów w gabinecie logopedycznym.

Korzystna cena oraz wysoka jakość akcesoriów i narzędzi do edukacji i zabawy dostępnych w sklepie Moje Bambino powoduje, że nasz asortyment jest ceniony zarówno przez rodziców, jak i nauczycieli oraz specjalistów zajmujących się prawidłowym rozwojem dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.