Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
9 3148
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał siedziska
więcej... mniej
Kształt blatu
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Cecha zabawki
więcej... mniej
Materiał zabawki
więcej... mniej
Filtry
Dekoracje na ścianę, lustra

Dekoracje na ścianę i lustra do przedszkola

Naklejki i dekoracje ścienne to nie tylko estetyczna ozdoba sal przedszkolnych czy pokoików dziecięcych, ale też akcesoria, które swoimi barwnymi, wesołymi kolorami przyciągają uwagę maluchów i zachęcają je do interakcji. Dekoracje ścienne do przedszkola pozwalają stworzyć w sali przytulną i radosną atmosferę, która jest istotna dla dzieci, zwłaszcza w momencie rozpoczęcia przygody z instytucjami edukacyjnymi i wchodzenia w interakcje z innymi. Naklejki na ścianę dla dzieci pomagają również w poszerzaniu słownictwa, dzięki postaciom zwierząt, które przedstawiają czy innych bajkowych bohaterów. Dekoracje dla przedszkoli mogą być także pomocami w ćwiczeniu małej i dużej sensoryki. Spora część z nich pozwala bowiem na wchodzenie w interakcje, zawiera schowki, do których można włożyć zabawki czy odznacza się zróżnicowanymi fakturami pozwalającymi małym dzieciom lepiej poznawać świat wokół siebie.

Równie poszukiwanym elementem wyposażenia przedszkoli, gabinetów lekarskich, a nawet pokoi dziecięcych są nietłukące się lustra logopedyczne, dostępne także w ofercie naszego sklepu internetowege. Wykonane z bezpiecznych materiałów lustra różnej wielkości są niezastąpionymi pomocami w nauce poprawnej wymowy w gabinecie logopedycznym, ale mogą być również wspaniałą atrakcją dla dzieci już w wieku kilku miesięcy. Zgodnie z ideami pedagogiki Montessori, lustro w pokoju dziecięcym pozwala dziecku na ćwiczenie aktywności ruchowej i spostrzegawczości, a przede wszystkim zajmuje jego uwagę, co bywa nieocenione dla zmęczonych rodziców.

Sklep Moje Bambino oferuje zarówno bezpieczne, nietłukące się lustra logopedyczne, jak i wiele wzorów dekoracji ściennych i naklejek na ścianę tworzących wyjątkową i przyjazną przestrzeń dla dzieci. Ich korzystna cena, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych akcesoriów powodują, że gwarantują one dzieciom dobrą zabawę, a wychowawcom oraz rodzicom poczucie zapewnienia bezpieczeństwa pociechom pozostającym pod ich opieką. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.